ZenMate

ZenMate

Versiyon/Sürüm2.0.1.104 (Windows)
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu817 MB
ÜreticiZenguard
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (817 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

ZenMate Ücretsiz Chrome Proxy Eklentisi İndir

Google Chrome eklentileri arasında  popüler olmaya başlayan ZenMate vpn proxy programı alışagelmişin  dışında çok hafif rahat bir şekilde çalışmakta tarayıcıyı kasmadan ve kullanacak kişileri detaylarla yormadan kolay bir  şekilde ayarlanabilirliği ile ön plana çıkan bir eklenti olarak  tutulan bir proxy aracı olarak kullanılmaktadır.

son sürüm ZenMate

ZenMate

Chrome Firefox ve Opera Eklentisi internet  üzerindeki sınırlamaları  bu küçük ama başarılı program ile aşabilmektesiniz.Kullanıcıların kişisel bilgilerinide gizleyerek rahatbir şekilde internette girilmeyen sitelere güven içerisinde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Google Chrome ye kısayol simgesi çıkmaktadır ve burdaki simgenin rengine baktığımızda ZenMate‘in aktif veya pasif olduğunu anlayabilmekteyiz. Programın kolay kullanımı sayesinde kolaylıkla proxy ayarlarını istediğiniz ülkeye göre ayarlayıp ülkeler arasında kısıtlamalara takılmadan erişim sağlayabilmektesiniz. Bu ülke arasındaki farklılığı yaptıktan sonra erişim süresinin biraz uzandığını farkedeceksinizdir. Programı standart ayarlarını kullandığınızda herhangi bir yavaşlama söz konusu olmadan  ilerleyeceksinizdir.

Chrome yasaklı sitelere giriş programıyla öncenden proxy ayarlarınızı değiştirmek için program yüklemek zorunda kalma derdinden choremenin bu basit kolay eklentisi sayesinde kurtulmuş olacaksınız. sitemiz üzerinden  ZenMate eklentisini rahatlıkla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kişisel gizliliğinizi en iyi şekilde üstün koruma sağlayarak internet ortamından gelebilecek her türlü güvenlik tehlikelerine karşı etkili koruma sağlamaktadır. Neredeyse tüm tarayıcılar ile uyum içerisinde çalışma aktivitesi gösterip windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde çalışabilmektedir.

Chrome Firefox ve Opera Vpn Ekran Görüntüsü

Tüm kullanıcılarımızın ZenMate programının ana ekran görüntüsü ve diğer görüntülerine bakarak bilgi sahibi olabilmesi açısından aşağıdaki fotoğraflar paylaşılmıştır. Tarayıcıların en iyi proxy eklentisi olan yazılımın mutlaka yüklü olması gerekmektedir.

887 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SoftEther VPN SoftEther VPN
  İngilizceÜcretsiz36.48 MB
 • YouTube Jacker YouTube Jacker
  TürkçeÜcretsiz400 KB
 • Ghost VPN indir Ghost VPN indir
  İngilizceÜcretsiz15 MB
 • VPN TunnelBear Android VPN TunnelBear Android
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • SurfSafe VPN indir SurfSafe VPN indir
  İngilizceÜcretsiz1.73 MB
 • SmartSafeDNS indir SmartSafeDNS indir
  TürkçeÜcretsiz290 KB
 • ZenMate HAKKINDA YORUM YAZIN