VeePN indir

VeePN indir

Versiyon/Sürüm1.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46.10 MB
ÜreticiVeePN
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (46.10 MB)

VeePN Pc için Hızlı ve Güvenli VPN Programı

VeePN indir, Windows Pc’de çevirimiçi gizlilik ve güvenliğinizi sağlayan hızlı, güvenli, ücretsiz ve kolay kullanımlı VPN programı ile yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

VeePN programını 10’a kadar cihaza eş zamanlı bağlantı kurarak kullanabilirsiniz. VPN programı içerisinde DNS sızıntı koruması, sınırsız bant genişliği, limitsiz sunucu geçişi, askeri düzeyde şifreleme, kayıt tutmama, birden fazla VPN protokolü ve güvenlik seviyesini üst düzeye çıkartan gelişmiş VPN sağlayıcısıdır.

Giriş yapamadığınız sosyal ağ ve sitelerin engelini kaldıran engelli sitelere giriş programı olarak adlandırabilmemiz mümkündür. Yurt dışında birçok servisin kapalı olduğu, YouTube video hızlarının düşürülmesi ve herkese açık Wifi noktalarında çok da güvenli olmayan DNS ve iP’ler üzerinde güvenliğinizi ve hızınızı artırmaktadır.

VeePN programı Windows işletim sistemlerinin yanı sıra diğer cihazlarda da hizmet vermektedir. Hızlı, stabil ve güvenli bağlantı desteği sunan VPN sunucusuna sahip olan VeePN ile 256 bit şifreleme, etkinlik ve bağlantı kaydı tutmayan VPN programını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. VeePN sadece engelli sitelere giriş yapabilmenin dışında web sitelerinin sizi takip etmesini engellemek içinde kullanılmaktadır.

Verilerinizi hacker ve snooperlar gibi kötü niyetli kişilere karşı korumak için kullanabileceğiniz yüksek güvenlikli, hızlı ve stabil bağlantı desteği sunmaktadır. Kişisel verilerinizi ve bilgilerinizi korumak için mutlaka VeePN VPN programını indirmenizi tavsiye ediyorum. Güvenli, hızlı ve ücretsiz bir şekilde yasaklı sitelere gönül rahatlığıyla giriş yapabilirsiniz.

VeePN Özellikleri

48 ülkede 2500’den fazla sunucu
Hafif, hızlı ve güvenli vpn programı
Otomatik DNS ve iP yapılandırması
10 cihaz desteği
Ücretsiz
Kayıt tutmama ve reklamsız vpn programı
Limitsiz trafik, hız ve bant genişliği

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05
  • VeePN indir HAKKINDA YORUM YAZIN