AdClear Ad Blocker By Seven

AdClear Ad Blocker By Seven

Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.6 MB
ÜreticiSEVEN Networks
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (18.6 MB) Android indir APK indir

AdClear Ad Blocker by Seven Android Reklam Engelleme


AdClear Ad Blocker APK indir, by Seven tarafından Android cihazlar için geliştirilen YouTube reklamları, uygulama ve oyun reklamlarını Android’den engelleyen uygulamadır.

AdClear Ad Blocker by Seven (APK), Android cihazlar için üvretsiz geliştirilen reklam engelleme uygulamasıdır. Web sitelerinde Android cihazlarda gezinti yaparken herhangi bir sayfada çıkan reklamları göstermemesini sağlayabilirsiniz.

YouTube reklamları engellemenin yanı sıra Android cihazınızda yüklü olan uygulama ve oyunlarda çıkan reklamları da engelleyebiliyor. AdClear Ad Blocker APK uygulaması sayesinde bir sitede rahatça gezebilir ve oyununuzu oynarken karşınıza ansızın çıkan reklamları da engelleyebilirsiniz. AdClear tamamıyla ücretsiz ve güvenlidir. Özellikle AdClear by Seven, Samsung cihazlarda daha çok kullanıldığını söyleyebilirim.

Ücretsiz indirdiğimiz Android uygulamaları ve oyunlarında reklam gösterimlerini engellemek için mutlaka AdClear uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyorum. Android reklam engelleme uygulaması sayesinde durmadan karşınıza çıkan ve rahatsız edici reklamlarda kurtulmanız için en iyi reklam engelleme uygulamaları arasında yer almaktadır. AdClear Ad Blocker by Seven uygulamasını VPN bağlantısı oluşturarak yüklemiş olduğunuz oyun ve uygulamalardaki reklamları gizlediğini belirtmekte fayda görüyorum.

AdClear Ad Blocker Android uygulaması şifrelenmiş, Clickbait, Popup reklamların yanı sıra YouTube videolarında çıkan reklamları engelleyerek güvenliğinizi iki katına çıkartabilirsiniz. Mobil veri tasarrufu yapmanızı ve Android cihazın pil ömrünü artırmanızı sağladığınıda söyleyebilirim.

AdClear Ad Blocker by Seven Özellikleri

Rootsuz kullanım
Birden fazla internet tarayıcı desteği
Wifi ve mobil veri bağlantılarıyla çalışıyor.
YouTube reklamlarını engelleme
Android oyunlarda gösterilen reklamları engelleme
Android uygulama reklamlarını engelleme
AdClear Ad Blocker filtreleme seçeneği

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05
  • AdClear Ad Blocker By Seven HAKKINDA YORUM YAZIN