VLC Media Player (Windows)

VLC Media Player (Windows)

Versiyon/Sürüm2.2.4
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu29.13 MB
ÜreticiVideoLan Team
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (29.13 MB)
472 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Popüler Ücretsiz Medya Video Oynatıcı

Bilgisayarınız üzerinde bulunan her türlü medya dosyasını  oynatmak için geliştirilmiş ve destekleyen Vlc adıylada bilinen  VLC Media Player programı ücretsiz olarak herkesin indirebileceği ve gelişmiş özelliklere sahip bir programdır.

VLM video oynatıcı
VLC Media Player  programı hemen hemen bütün video ve ses  kayıt uzantılarını destekleyen bir programdır.Bir çok bilgisayar kullanıcısı tarafında tercih edilmektedir.

VLC Media Player

Program kullancılar tarafından anlaşılabilr bir özellikte ve her bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla  kullanabileceği bir arayüzde yapılmış programdır. VLC Media Player programı kurulum esnasında sizlere bir çok soru sorarak sizlerin nasıl  bir yükleme  yapacagınızın tercihlerini sunmaktadır. Kolay ve pratik bir kuruluma sahip olan   program ile bütün medya programlarını açabiliyorsunuz.

Programın klasik arayüzüden hariç olarak tema desteği bulunmaktadır.Klasik görüntüden farklı olarak değişik görüntü isteyenler kolay bir şekilde VLC Media Player görüntüsünü değişterebilmektedir.

Programın dikkat çeken özellikleri arasında   ses kayıt edebilme özelliği bulunmaktadır. Ses kaydı ve video kayıt işlemlerini rahat bir şekilde apabileceksiniz. Çevrimiçi olarak   farklı kaynakları kullanmakta ve sizleerin ihtiyaçşarına göre çevrimiçi olarak kendini güncellemektedir.  İnternet üzerinden dinlediğiniz ve izlediğiniz ne kadar program varsa onları rahat bir şekilde bilgisayarınıza  kayıt edebiliyorsunuz.

Medyalar üzerinde ses kalitesi artırma  görüntü kalitesi azaltma ve yükseltme gibi  ayarları rahatlıkla yapabildiğiniz çok fonksiyonlu bir program sizlerin medya konusunda tam desteği vermektedir.

VLC Media Player renklendirme ,kırpma  filtreme, gelişmiş filtreme, ses ve video senkronizasyon gibi ve alt yazı desteği sunmakta olan bir programdır. Piyasada bulunan medya programları  arasında  en popüler  medya player oynatıcıları arasında yer alan program her bilgisayarda olması gereken  programlar arasında yer almaktadır.bir çok uzantıdaki dosyaları desteklemesiyle,kolay kullanılabilen arayüzü ile kapsamlı  bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz Video Film Oynatıcısı medya yani ses ve video dosyalarını en kaliteli biçimde oynatabilen oynatıcının gelişmiş özellikleri nedeniyle milyonlarca kullanıcısı olup en popüler kullanım listesinde ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır. Programın ana ekran ve diğer görüntülerinin nasıl olduğu nasıl bir ara yüz teması olduğunu kolayca görebilmenizi sağlamaktadır. Aşağıdaki fotoğraflar sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

VLC Player

VLC Media Player Programı Ekran Görüntüsü

472 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Office 2010 Microsoft Office 2010
  İngilizceDeneme Sürümü
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir
  İngilizceÜcretsiz813 KB
 • Miranda IM Sohbet indir Miranda IM Sohbet indir
  İngilizceÜcretsiz2.80 MB
 • VLC Media Player (Windows) HAKKINDA YORUM YAZIN