VLC Media Player

VLC Media Player

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.2.4
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu29.13 MB
ÜreticiVideoLan Team
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (29.13 MB) Mac için indir iOS için indir Android için indir

Popüler Ücretsiz Film izleme Medya Video Oynatıcı

VLC Media Player indir, Bilgisayar pc ortamlardaki video ses medya dosyasını oynatmak için geliştirilmiş Vlc adıylada bilinen ücretsiz VLC Media Player programı olarak herkesin indirebileceği ve gelişmiş özelliklere sahip bir programdır.

VLC Player programı hemen hemen bütün video ve ses  kayıt uzantılarını destekleyen bir programdır.Bir çok bilgisayar kullanıcısı tarafında tercih edilmektedir.

VLC Media Player

Program kullancılar tarafından anlaşılabilr bir özellikte ve her bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla  kullanabileceği bir arayüzde yapılmış programdır. VLC Media Player programı kurulum esnasında sizlere bir çok soru sorarak sizlerin nasıl  bir yükleme  yapacagınızın tercihlerini sunmaktadır. Kolay ve pratik bir kuruluma sahip olan   program ile bütün medya programlarını açabiliyorsunuz.

Programın klasik arayüzüden hariç olarak tema desteği bulunmaktadır. Klasik görüntüden farklı olarak değişik görüntü isteyenler kolay bir şekilde VLC Media Player görüntüsünü değişterebilmektedir.

Çevirimiçi Ses ve Video Kaydı

Programın dikkat çeken özellikleri arasında ses kayıt edebilme özelliği bulunmaktadır. Ses kaydı ve video kayıt işlemlerini rahat bir şekilde apabileceksiniz. Çevrimiçi olarak farklı kaynakları kullanmakta ve sizlerin ihtiyacına göre çevrimiçi olarak kendini güncellemektedir. İnternet üzerinden dinlediğiniz ve izlediğiniz ne kadar program varsa onları rahat bir şekilde bilgisayarınıza  kayıt edebiliyorsunuz.

VLC Media Player ile medyalar üzerinde ses kalitesi artırma  görüntü kalitesi azaltma ve yükseltme gibi  ayarları rahatlıkla yapabildiğiniz çok fonksiyonlu bir program sizlerin medya konusunda tam desteği vermektedir.

Kapsamlı Arayüz Ekranı

VLC Media Player renklendirme ,kırpma  filtreme, gelişmiş filtreme, ses ve video senkronizasyon gibi ve alt yazı desteği sunmakta olan bir programdır. Piyasada bulunan medya programları  arasında  en popüler  medya player oynatıcıları arasında yer alan program her bilgisayarda olması gereken  programlar arasında yer almaktadır.bir çok uzantıdaki dosyaları desteklemesiyle,kolay kullanılabilen arayüzü ile kapsamlı  bir hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz Video film oynatıcısı medya yani ses ve video dosyalarını en kaliteli biçimde oynatabilen oynatıcının gelişmiş özellikleri nedeniyle milyonlarca kullanıcısı olup en popüler kullanım listesinde ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır. Programın ana ekran ve diğer görüntülerinin nasıl olduğu nasıl bir ara yüz teması olduğunu kolayca görebilmenizi sağlamaktadır. Aşağıdaki fotoğraflar sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Vlc player android, ios mac işletim sistemleri için de uygun bir şekilde çalışmaktadır. üretici

VLC Media Player Özellikleri

 • Tüm ses ve video formatlarını destekliyor
 • Ayarlar kısmından gelişmiş veya basit ayarlar yapabilirsiniz
 • Ara yüz ekran temeası kişiselleştirilebilir
 • Ücretsiz ve tüm Windows sistemler ile uyumludur
 • Gelişmiş altyazı desteği
 • Ses ve video arasında senkronizasyon ayarları
 • Türkçe dil desteği

Programın android versiyonunu vlc player android konumuzdan takip edip indireme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

VLC Media Player Programı Ekran Görüntüsü

2309 kez indirildi

Benzer Programlar

 • C Media Player C Media Player
  TürkçeÜcretsiz16MB
 • ALLPlayer ALLPlayer
  İnglizceÜcretsiz31.80 MB
 • Windows Media Player 11 indir Windows Media Player 11 indir
  TürkçeÜcretsiz24.6 MB
 • K-Lite Codec Pack Standard K-Lite Codec Pack Standard
  İngilizceÜcretsiz12.77 MB
 • VLC Media Player HAKKINDA YORUM YAZIN