K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm12.7.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu36 MB
ÜreticiKL Software
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36 MB)

Ses ve Video Dosyası Açma Paketi

K-Lite Codec Pack indir, Windows XP, 7 ve 10 işletim sistemleri için hazırlanmış olan K-Lite Codec Pack, temel olarak bazı videoları açmakta sorun yaşadığınız dosyalar için hazırlanmış.  Başta AVI, MP4, FLV, FLAC DVD, MKV, MOV dosya biçimleri olmak üzere pek çok dosya biçimini destekliyor.

Bazı dosyaları bilgisayara ek çözücü yükleseniz bile açamazsınız. İşte K-Lite Codec Pack, açılmayan ses ve videolar için dosya açma programı olarak tanımlanabilir.

K-Lite Codec Pack Kullanım Detayları

K-Lite Codec Pack Ses ve Video Dosyası Açma Programı, kullanmak istediğinizde dört ayrı versiyonla karşınıza çıkacak. Temel, standart, full ve mega olmak üzere bu dört sürümden herhangi birini indirebilirsiniz. Açamadığınız dosyayı açmanızı sağlayacaktır. Ancak her birinin ayrı özellikleri olduğunu da bilmelisiniz. Bu dört sürümden herhangi birini kullanabilirsiniz. Ancak en geniş kapsamlı olan temel sürümdür.

K-Lite Codec Pack, neredeyse tüm medya işlemlerinizi sorunsuz şekilde halleder. Windows XP, 7 ya da 10 fark etmeksizin açılamayan dosya sorunu bu şekilde ortadan kalkacaktır.

K-Lite Codec Pack Özellikleri

Medya dosyalarının açılmasını sağlayan, dosya açma programı olarak tanınan K-Lite Codec Pack, filmleriniz için alt yazı içeriğine de sahiptir. Hasarlı codec algılama ve DVD çalma desteği de diğer özellikleri arasındadır.

Programı ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Bunun yanında herkesin kolaylıkla anlayabileceği kadar açık bir içeriğe sahip. Yapmak istediğiniz işleme dair sizi yönlendirme özelliği var. O yüzden indirdikten sonra karmaşık gelir mi sorusunu sormanıza gerek kalmayacak.

344 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Xeoma Xeoma
  İngilizceÜcretsiz61.00 MB
 • K-Lite Codec Pack Full K-Lite Codec Pack Full
  enÜcretsiz18.2 MB
 • Free FLV Player Free FLV Player
  Tr-EnÜcretsiz1.44 MB
 • Kamera Kayıt Programı Kamera Kayıt Programı
  trDeneme Sürümü2.2 MB
 • K-Lite Codec Pack HAKKINDA YORUM YAZIN