C Media Player

C Media Player

Versiyon/Sürüm1.9.20
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16MB
ÜreticiC Media
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16MB)

C Media Player Profesyonel ve Türkçe Video Oynatıcı

C Media Player indir, Windows bilgisayarınızda medya (ortam) oynatıcısı olarak kullanabileceğiniz Türkçe dil desteği bulunan ücretsiz video oynatıcısıdır.

Profesyonel video oynatma araçları, işlevsel özellikleri ve düşük güç tüketimiyle ön plana çıkan Türkçe video oynatıcısıdır. Bilgisayarınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz video oynatıcı üst düzey kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

C Media Player ile videolarınızı oynatırken zevk alacağınız oldukça hızlı bir video oynatıcıdır. Eğlenceli video oynatma özellikleri, minimum işlemci ve RAM tüketimiyle Windows bilgisayarı yormadan çalışma aktivitesi sürdürüyor. Yüksek performans sağlayan video oynatıcıyı mutlaka bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ediyorum.

Bir video oynatıcı da bulunması gereken bütün özellikler neredeyse mevcut. Türkçe dil desteği, URL adreslerinden direkt olarak video oynatabilme ve diğer çekici özellikleriyle yeni ve popüler video oynatıcınız olabileceğini düşünüyorum.

Neredeyse tüm video formatlarıyla uyum sağlayabilen ve birçok format desteği bulunan bir oynatıcı arıyorsanız mutlaka indirin. C Media Player kullanışlı, modern ve sade tasarımıyla oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebilirim.

Windows Vista, 7 , 8 , 8.1 ve 10 için uyumlu olan video oynatıcının uyumlu x86 ve x64 indirme bağlantılarının bulunduğu http://cmediaplayer.com/tr/#indir bağlantıyı ziyaret ederen 32bit ve 64bit işletim sistemine sahip bilgisayarınız için uyumlu sürümlerini indirebilirsiniz.

C Media Player 32 Bit sürümünü indirmek için C Media Player 32 Bit indir bağlantısına tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

 • YTubePlayer YTubePlayer
  TürkçeÜcretsiz2.21 MB
 • ALLPlayer ALLPlayer
  İnglizceÜcretsiz31.80 MB
 • C Media Player HAKKINDA YORUM YAZIN  C Media Player Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. C Media Player dedi ki:

   Merhaba, C Media Player v.2.1.0, önemli iyileştirmeler ve düzeltmeler ile indirmeye hazır. Uygulama indirme bağlantılarını güncelleyebilirseniz seviniriz.

   C Media Player Geliştirici Ekibi

  2. C Media Player dedi ki:

   Merhaba, C Media Player v.2.0.0, ortam içi arama esnasında önizleme penceresi, kayıt etme gibi harika özellikler ve iyileştirmeler ile indirmeye hazır! Uygulama indirme bağlantılarını güncelleyebilirseniz seviniriz.

   C Media Player Geliştirici Ekibi

  3. C Media Player dedi ki:

   Merhaba, uygulamamızın yeni sürümü v.1.9.20 önemli iyileştirmeler ve düzeltmeler ile kullanıma hazır. Uygulama indirme bağlantılarını güncelleyebilirseniz seviniriz.

   Şimdiden teşekkür ederiz!

   C Media Player Geliştirici Ekibi