ALLPlayer

ALLPlayer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.3
LisansÜcretsiz
Dilİnglizce
Dosya Boyutu31.80 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31.80 MB) iOS indir Android indir

ALLPlayer Android, iOS ve Windows için Altyazılı Medya Oynatıcısı

ALLPlayer indir, piyasada bulunan birçok video oynatıcısının sahip olduğu en iyi video oynatıcısı programıdır. Yeni özellikler, altyazı ve Türkçe dil desteği ile çok fonksiyonlu medya oynatısıdır.

ALLPlayer Kullanımı

Program Türkçe altyazılı dizi izlemeyi severler için geliştirilen video oynatıcısı programıdır. Dizilerdeki yabancı konuşmaları Türkçe’ye çevirir ve ekrandaki en uzun kelimeleri senkronize ederek daha akıcı okunmasına yardımcı olur. ALLPlayer birçok rakibinin önüne geçme başarısını sürekli güncel olması ve yepyeni özellikleriyle hizmet vermesidir. Oldukça etkileyici ara yüz ekranı sayesindede basit kullanım yapısına sahiptir.

ALLPlayer en çok kullanılan ve kullanılmayan bütünü video dosya formatlarıyla uyumlu çalışır. Çalıştığı dosya formatlarını listeleyerek görmenize yardımcı olur. En tanıdık medya formatı türlerinden, tanımadığınız tüm medya türleriyle uyumlu çalışma performansı gösterme başarısını yakalamıştır. Altyazılı Türkçe Video Oynatıcısı çoklu dil desteğiyle birçok dili içeriğinde barındırmaktadır. İzlediğiniz filmin çevrilmesini istediğiniz dile göre seçip yaparak alt yazıya çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Şuan için kullanmış olduğunuz medya oynatıcısı sizlere yeterli gelmiyorsa ve daha iyi özelliklere sahip olan video oynatıcısı arıyorsanız. Mutlaka ALLPlayer altyazılı video oynatıcısı denemenizi tavsiye ediyoruz. İndirmek ve kullanmak ücretsizdir. Android, iOS ve Windows platformlar desteği bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • C Media Player C Media Player
    TürkçeÜcretsiz16MB
  • Windows Media Player 11 indir Windows Media Player 11 indir
    TürkçeÜcretsiz24.6 MB