TeamViewer Uzaktan Erişim

TeamViewer Uzaktan Erişim

Versiyon/Sürüm11.0.66595
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10 MB
ÜreticiTeamViewer
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi19 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

TeamViewer  ile uzaktaki Windows bilgisayarin sanki başındaymışınız gibi bilgisayar ile sunucu arasında uzak masaüstü bağlantısı kurma programıdır. Gelişmiş araçları ve Türkçe dil desteğiyle bağlantı kurduğunuz bilgisayar içerisinde her türlü istediğiniz işlemi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Uzaktan Bilgisayar Yönetin

TeamViewer Uzaktan Erişim Programı (Türkçe) TeamViewer farklı kullanıcılar ve tanıdığınız kullanıcıların bilgisayar ile sunucusu arasında uzaktan erişim, uzaktan destek ve uzak masaüstü yönetim programıdır. Dünya üzerinde en güvenli ve 100 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından tercih edilerek ücretsiz kullanılmaktadır.

TeamViewer Programı Kullanım Alanları

Sade kullanımı ve şık ara yüz ekranı sayesinde tüm kullanıcıların kolayca kullanımı için tasarlanmıştır. TeamViewer ile evinizden iş yerinizde bulunan bilgisayara bağlanarak uzaktan erişim yaparak istediğiniz dosya ve klasörlere ulaşma imkanı tanımaktadır. Bu sayede dosyalarınız üzerinde dilediğiniz değişikliği yapmanızda yardım olur.

TeamViewer Programı Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarınıza ve diğer kullanıcıların bilgisayarlarını kontrol edebilmemiz için güvenlik amacıyla ID ve şifre numaranızı vermeniz gerekiyor. Kullanıcı ID ve şifre girildikten sonra diğer bilgisayara TeamViewer 10, (TeamViewer 11 Türkçe) ve ücretsiz hizmetiyle fayda sağlayın. Masaüstü uzaktan yardım programı ile gün içerisindeki verimliliğinizi artırıp hayatınızı kolaylaştıracak yazılımdır. Sevdiklerinizle daha kolay dosya düzenleme ve bilgisayar erişimi için sizlere birçok konuda yardımcı olacak programı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Programın Ekran Görüntüsü

249 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Remote Mouse (Windows) Remote Mouse (Windows)
  İngilizceÜcretsiz673.87 KB
 • Alpemix Uzaktan Yardım Alpemix Uzaktan Yardım
  trÜcretsiz1.63MB
 • Show My PC Show My PC
  Tr-EnÜcretsiz1.3 MB
 • Ammyy Admin Ammyy Admin
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz720 KB
 • TeamViewer Uzaktan Erişim HAKKINDA YORUM YAZIN