Connectify

Connectify

Versiyon/Sürüm8.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu7.72 MB
ÜreticiNomadio
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.72 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sanal Ortamda Ağ Kurma Programı

Yazılım sanal internet ortamında ücretsiz kablosuz ağ kurma veya ağ bağlantısı kurma işlemine yarayan program ile artık kendi bilgisayarınız ile başka bir bilgisayar arasında kablosuz bağlantı kurmak çok basit. Lakin bunu yapabilmek için internet bağlantınızdan faydalanacak olan kullanıcının yanınızda bulunması gerekiyor.

Connectify4

Connectify

Kimi kullanıcının modemi kablosuz bağlantı kurabilmeye yatkın değil hal böyle oluncada bu yazılım ön plana çıkıyor. İnterneti olmayan kardeşimiz interneti bulunanan kullanıcının da izni sayesinde internetini doyasıya kullanabiliyor. Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışan yazılım yeni sürümü sayesin windows 8.0 ve 8.1 işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Yazılımın geliştirilmesiyle birlikte 8.1 windows işletim sistemlerinde daha uyumlu bir şekilde çalıştığı söylenmekte.

Kablosuz Ağ Bağlantı Programı tamamen ücretsiz olması ve arayüzünün her seviyedeki kullanıcının kolay bir şekilde kullanma imkanı sunması programa gelen ilgilinin arttığını söyleyebiliriz. Artık Connectify yazılımı sayesinde interneti olmayan kullanıcıya ağ bağlantısı ve kablosuz bağlantı gibi hızlı pratik işlemler ile etrafınızda ki cihazlarında internetinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ağınıza gizlice bağlanmak isteyen kötü niyetli kullanıcıları da engelliyor. Connectify programı izinsiz bağlanma işlemini parola sayesinde önleyerek ağınızı kullanmak isteyen kullanıcıları önlüyor. www.indirson.com  ekibi yazılım iyi günlerde kullanmanızı diler.

Connectify Programı Ekran Görüntüsü

En çok kullanılan sanal ağ kurma ve kablosuz bağlantılarınıza izin veren program ile tüm bağlantıları ücretsiz gerçekleştirebileceksiniz. Sizler için kurulumu yapılan programın içeriği hakkında kolayca bilgi sahibi olabilmeniz adına yükleme sırasında fotoğrafları çekilmiştir. Tüm kullanıcılarımız windows sürümlerinde kullanabilirler.

396 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Google Allo (iOS) Google Allo (iOS)
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz83 MB
 • Google Allo Android (APK) indir Google Allo Android (APK) indir
  İngilizceÜcretsiz13.96 MB
 • Raidcall Raidcall
  enÜcretsiz5.28 MB
 • VoipRaider VoipRaider
  enÜcretsiz6.37 MB
 • TeamSpeak Client (Windows) Ts3 TeamSpeak Client (Windows) Ts3
  İngilizceÜcretsiz26.32 MB
 • Ventrilo Client Ventrilo Client
  enÜcretsiz3.61 MB
 • Connectify HAKKINDA YORUM YAZIN