IP Change Easy

IP Change Easy

Versiyon/Sürüm3.3
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu537 KB
ÜreticiJMCNSOFT Co., Ltd.
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (537 KB)

IP Change Easy En iyi IP ve DNS Değiştirme Aracı

IP Change Easy indir, ücretsiz ve en iyi Windows IP değiştirme programıdır. IP adresinizi hızlı ve kolay bir şekilde değiştir veya gizleyerek internet güvenliğinizi sağlar. IP adresiniz değiştiğinde Türkiye’de yasaklı sitelere giriş yapma ortamını oluşturabilirsiniz.

IP Change Easy Kullanımı

Programı ücretsiz indirdikten sonra kurulum işlemi bir o kadar kolay ve hızlıdır. IP Change Easy IP değiştirici Windows bilgisayar yükledikten sonra yönetici olarak çalıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımında ağ bağlantısı seçeneklerinden kullanmak istediğiniz IP adresini seçebilirsiniz. Otomatik yada manuel olara IP adresi seçerek ağ geçidi ve alt ağ maskesi IP adresi ayarlarını yapılandırın.

IP Adresi değiştirme programı ücretsiz Windows işletim sistemlerinde ücretsiz çalışmaktadır. DNS ayarları ve IP adresi değiştirmeyi bilmeyen kullanıcılar için büyük kolaylıklar sağlıyor. IP adresi profili oluşturma ve belirlediğiniz IP adreslerinde geçiş yapabilirsiniz. IP Change Easy programı bilgisayar belleğinde çok düşük bir alan kullanarak sistem performansını etkilemez.

  Benzer Programlar

 • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
  İngilizceÜcretsiz1.23 MB
 • My WIFI Router My WIFI Router
  İngilizceÜcretsiz16.59 MB
 • IP Change Easy HAKKINDA YORUM YAZIN  IP Change Easy Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. cengizhan dedi ki:

   faydalı ve gerekli program için çok teşekkür ederim