IP Camera Viewer

IP Camera Viewer

Versiyon/Sürüm4.03
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu19 MB
ÜreticiDeskShare
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (19 MB)

IP Camera Viewer IP Adresi ile Kamera Kontrolü

IP Camera Viewer indir, IP adresi bağlantısı üzerinden Windows bilgisayarda birden fazla kamerayı izleme programıdır. Sade tasarımı ve güvenilir yapısıyla sadece sizin bildiğiniz güvenlik kamerasının IP adresini yazarak çevirimiçi izleme fırsatı sunmaktadır.

IP Camera Viewer Kullanımı

Program sayesinde eviniz ve iş yerinizde bulunan güvenlik kamerasını IP kamera izleme programı ile ücretsiz izlemeye başlayın. Dakikalar içerisinde kurulumunu yapıp program üzerinden tüm kameralarınızı yönetebilirsiniz. IP Camera Viewer online IP kamera izleme programı güvenlik kameralarını yönetir, yakınlaştırma, uzaklaştırma, kapatma ve açma araçlarını kullanabilirsiniz.

Kullandığınız güvenlik kamerasının markası ne olursa olsun program tam 1500’den fazla farklı IP kamera izleme modelini desteklemektedir. USB bağlantısı ile çalışan kameralar ile uyumlu çalışmaktadır. İzlemekte olduğunuz güvenlik kamerasının video izleme özelliklerini IP Camera Viewer yardımıyla değiştirebilirsiniz. Kameranın hızı, kare hızı, video çözünürlüğü ve diğer özelliklerini yapılandırır.

Güvenlik kamerasının açısının ters döndüğü ve ekseninde kaymalar olduğu durumda uzaktan IP Camera Viewer ile değiştirebilirsiniz. Eğer çok uzaklardaysanız ve buna vaktiniz yoksa IP kamera programı bu sorunu çözebilmekte kolaylık sağlıyor. Birçok iş adamı ve güvenlik kameralarına büyük özen gösteren kullanıcılar ücretsiz ip kamera android sürümünüde kullanmaktadırlar. Hemen indirin bu güzel hizmetten sizlerde faydalanın.

    Benzer Programlar

  • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
    İngilizceÜcretsiz1.23 MB
  • My WIFI Router My WIFI Router
    İngilizceÜcretsiz16.59 MB
  • IP Camera Viewer HAKKINDA YORUM YAZIN