My WIFI Router

My WIFI Router

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16.59 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (16.59 MB)

My WIFI Router Son Sürüm Windows Kablosuz Ağ Paylaşımı

My WIFI Router indir, Windows 8, 8.1 ve Windows 10 sürümlerinde kablosuz internet bağlantısı paylaşma programıdır. İnternet bağlantınızı kablosuz paylaşmak için sanal ağ oluşturma aracı ile kolaylıkla paylaşmaktadır.

My WIFI Router Nasıl Kullanılır

3.0 son sürüm kablosuz internet paylaşma programı ile ağ üzerinden kablosuz ağ paylaşabilmeleri için geliştirilmiştir. Program direkt olarak internetinizi sanal ağ oluşturup masaüstü ve mobil cihazlarda kullanmak üzere paylaşıma açıyor. Ekran üzerinde raporlama aracı sayesinde My WIFI Router kablosuz internet ağınıza kimlerin bağlandığını görebiliyorsunuz. Ağınıza bağlanmasını istemediğiniz cihazların IP bilgilerini görüntüleyerek engel koyabiliyoruz.

Birçok kullanıcı My WIFI Router gibi ağ programlarını kullanmakta zorluk çekebiliyorlar. Ancak program basit arayüzü ve erişilebilir ağ araçlarıyla her seviyeden kullanıcının kablosuz internet paylaşma imkanını rahatça yapabiliyorlar. Ağ oluşturma ve ağ paylaşmak için oldukça basit bir yöntem kullanan My WIFI Router son sürüm sayesinde artık Windows 10 işletim sistemlerinde de çalışabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
    İngilizceÜcretsiz1.23 MB
  • Wireless Network Watcher Wireless Network Watcher
    İngilizceÜcretsiz344 KB