Connectify

Connectify

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm8.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu7.72 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.72 MB)

Connectify Sanal Ortamda Ağ Kurma Programı

WiFi Connectify Hotspot oluşturma programı sanal internet ortamında ücretsiz indir yapıp kurduktan sonra kablosuz ağ kurma veya ağ bağlantısı izleme işlemine yarayan programdır. Connectify programı sayesinde kendi bilgisayarınız ile başka bir bilgisayar arasında kablosuz bağlantı kurma işlemini yapacaksınız. Lakin bunu yapabilmek için internet bağlantınızdan faydalanacak olan kullanıcının yanınızda bulunması gerekiyor.

Connectify4

Connectify

Kimi kullanıcının modemi kablosuz bağlantı kurabilmeye yatkın değil hal böyle oluncada bu yazılım ön plana çıkıyor. İnterneti olmayan kardeşimiz interneti bulunanan kullanıcının da izni sayesinde internetini doyasıya kullanabiliyor. Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışan yazılım yeni sürümü sayesin windows 8.0 ve 8.1 işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Yazılımın geliştirilmesiyle birlikte 8.1 windows işletim sistemlerinde daha uyumlu bir şekilde çalıştığı söylenmekte.

Kablosuz ağ bağlantı programı tamamen ücretsiz olması ve arayüzünün her seviyedeki kullanıcının kolay bir şekilde kullanma imkanı sunması programa gelen ilgilinin arttığını söyleyebiliriz. Artık Connectify yazılımı sayesinde interneti olmayan kullanıcıya ağ bağlantısı ve kablosuz bağlantı gibi hızlı pratik işlemler ile etrafınızda ki cihazlarında internetinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ağınıza gizlice bağlanmak isteyen kötü niyetli kullanıcıları da engelliyor. Connectify Hotspot programı izinsiz bağlanma işlemini parola sayesinde önleyerek ağınızı kullanmak isteyen kullanıcıları önlüyor. www.indirson.com  ekibi yazılım iyi günlerde kullanmanızı diler.

Connectify Programı Ekran Görüntüsü

En çok kullanılan sanal ağ kurma ve kablosuz bağlantılarınıza izin veren program ile tüm bağlantıları ücretsiz gerçekleştirebileceksiniz. Sizler için kurulumu yapılan programın içeriği hakkında kolayca bilgi sahibi olabilmeniz adına yükleme sırasında fotoğrafları çekilmiştir. Tüm kullanıcılarımız windows sürümlerinde kullanabilirler.

    Benzer Programlar

  • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
    İngilizceÜcretsiz1.23 MB
  • My WIFI Router My WIFI Router
    İngilizceÜcretsiz16.59 MB