Zuma Deluxe

Zuma Deluxe

Versiyon/Sürüm 1.1.0.0
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu12.26 MB
ÜreticiPopCap Games
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (12.26 MB)

Zuma Deluxe Kurbağa Top Patlatma Oyunu

Zuma Deluxe indir, Bir çok kişinin severek oynadığı Windows pc zuma oyununda amaç aynı renkteki topları bir araya getirerek patlatmaktır. Adeta bağımlılık yapan Top vurma oyununun binlerce kullanıcısı vardır. Zuma Kurbağa oyunu oyna tapınaklarında geçen oyun gitgide zevkli bir hal almakta her bölümün birbirinden zor olduğunuda belirtelim.

Zuma Deluxe

Zuma Deluxe

Zuma Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda birden çok renkli toplar bulunmaktadır bu renkli topların 3 adet eşleri yan yana geldiğinde patlamaktadır. Mouse aracınız ile oynayabileceğiniz oyunda farenin sol tuşuyla top atmakta olup sağ tuşu ile de top renklerini değiştirmenizi sağlar. Zuma Deluxe oyununda aynı renk topları yan yana getirme işlemini çok hızlı bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Bunu yapmadığınız sürece toplar birikicek ve tapına koruyucusu ağzını açtığında da bütün topları yutacaktır. Toplarınızı yutan tapınak koruyucusu böylelikle sizin toplam 3 hakkınızda bir tanesini almış olacak.

Kurbağa Top atma oyununda bölüm bölüm oynanan oyun her bölümde farklı tapınaklarda olacaksınız. Her bölüm daha heyecanlı bir şekilde geçecek. Zuma Deluxe oyununda toplar içerisinde oyunu yavaşlatma, aynı renk topları patlatma veya lazer sayesinde topları daha çabuk yan yana getirme işleviyle işiniz daha da kolay bir hal almış olacaktır. Top Patlatma oyununda gelişmiş oyun grafiği sayesinde sıkılmadan oyunda güzel zamanlar geçirebileceksiniz. Her seviyede ki kullanıcının kolay bir şekilde oynayabileceği oyun çok basit ve eğlencelidir. Oynadığın oyunda birde isim belirleyerek oyuna girip çıktığınızda kalmanızı sağlayabilecektir.

Zuma Deluxe 3d Top patlatma Özellikleri

 • Yepyeni maceralar yaşarken birden fazla tapınak mevcut
 • Tam tamına 20 adet tapınak bulunmaktadır.
 • Oyun seviyeleri git gide zorlaşıyor.
 • Puanlarınızı oyun sonunda gösteriyor.
 • 3D boyutlu geliştirilmiş grafik ekranı vardır.
 • Hızınızı en iyi biçimde test edebileceksiniz.

Değerli kullanıcılarımız oyunu sitemizden sorunsuz bir şekilde indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İndirme ve kurma işlemleri çok basittir. wwww.indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar dilemektedir.

Zuma Deluxe Oyunun inceleme Videosu

Eskilerin vazgeçilmez en çok oynanan oyunlarından birisi olan ve halen oynanma oranını yakalabilen oyunun tanıtım ve kurulum videosunu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zuma Deluxe Oyunu Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Super Mario Bros Pc indir Super Mario Bros Pc indir
  TürkçeÜcretsizWeb
 • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
  TürkçeÜcretsiz
 • Zuma Deluxe HAKKINDA YORUM YAZIN  Zuma Deluxe Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. elza dedi ki:

   zuma oyunu oyna