Snapchat

Snapchat

Versiyon/Sürüm10.76
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu67.2 MB
ÜreticiSnap Inc
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Sosyal Medya Zamanlı Video Fotoğrafa Paylaşım Uygulaması Apk Versiyonu

Snapchat Apk indir, Snapchat anlık ve süreli olarak video paylaşacağınız en iyi sosyal medyadır. Snapchat apk uygulaması ile hızlı pratik şekilde video paylaşımı yapabileceğiniz uygulamadır. Snapchat sitesinin en büyük özelliği bir kereliğine mahsus fotoğraf ve video paylaşım yapabilmemizdir. Aslında popüler bir sosyal ağ uygulamasıdır ama diğer popüler uygulamalar arasında öne çıkamamıştır. Snapchat apk sayesinde kamera üzerinden görüntülere çeşitli efektler ve görseller veren uygulama daha çok bu amaçla kullanılmaktadır. Snapchat mobil dönem dönem güncellenen efektlerle uygulamaya her zaman heyecan verilmektedir. Eğlenceli bir uygulama olmasıyla bilinen Snapchat’te arkadaşlarınız Snap’leşebilir ya da yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Snapchat Apk Özellikleri Nelerdir?

Snapchat uygulaması görüntü üzerine geliştirilmiş bir uygulamadır. Dolayısıyla paylaşacağınız görüntülere her zaman dikkat etmeniz gerekir. Diğer kullanıcılar paylaştığınız gönderileri çeşitli yollarla alabilir ve saklayabilirler. Snapchat uygulamasında sözcük sınırı 80 olarak belirlenmiştir. Yaşanılan anı paylaşmak için geliştirilmiş uygulamada her anınıza efektlerle eğlence katabilirsiniz. Tüm dünyada insanların neler yaptığınız, neler paylaştığını görebilirsiniz. Snapchat Apk ile harita üzerinden arkadaşlarınızın nerede olduğunu, neler yaptığını görebilirsiniz. Snapchat ücretsiz bir uygulamadır ama uygulama içi satın almalar içermektedir.

Snapchat Apk Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Snapchat Apk sosyal ağ uygulamasını Android işletim sistemli cihazınıza indirmek için Play Store uygulamasını kullanmalısınız. Burada arama bölümüme uygulama adını yazmanız ve indir butonuna basmanız uygulamayı indirmeye başlamanız için yeterli olacaktır. İşletim sistemi sürümünüz 4.1 ve üzeri ise uygulamayı indirip kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken üye olmanız gerekir ama kamera kullanıp filtre yapacaksanız; giriş bilgisi gerekmeden bu özellikleri kullanabilirsiniz. Uygulama dili Türkçe olduğundan rahatlıkla kullanılabilir ama Snapchat biraz karmaşık bir arayüze sahiptir. Snapchat Uygulamayı çözmeniz biraz zaman alabilir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun
    TürkçeÜcretsiz47M
  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Snapchat HAKKINDA YORUM YAZIN