Xposed installer Apk

Xposed installer Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu0.77 MB
Üretici
İşletim SistemiDHM47
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0.77 MB) APK indir

Xposed İnstaller Android Sistem Düzenleme Uygulamasıdır.

Xposed installer experimental Apk indir, Android cihazın durumunu, davranınışını ve diğer özelliklerini değiştirmenizi sağlayan Android düzenleme uygulamasıdır. Telefonunuzun sistem ayarlarını düzenlemenizi sağlamktadır. Çok bilginiz yoksa ise uygulama cihazınızın sisteminde sorunlar çıkartabilir DİKKATLİ  bilinçli olarak kullanılması gerekir.

Xposed Android telefon ve tabletlerinize özel bir ROM yüklemeye ihtiyaç duymadan Android cihazınızı düzenlemenizi sağlayan uygulamadır. Android cihazınızı değiştirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken xposed installer experimental apk uygulamasını indirmek olacaktır.

Xposed installer experimental uygulamasında yalnızca kök düzeyindeki kullanıcıların Android cihazlarına uygulayabileceği çok sayıda mod ve ayar vardır. Bu yüzden dikkatli olup Xposed Framework veya bileşenlerini kullanmadan önce mutlaka veri yedeklemesi yapmanızı tavsiye ediyorum.

Xposed Android uygulaması ile sistem davranışını ve uygulamalarını herhangi bir APK’ye dokunmadan değiştirebileceğiniz modüller uygulama için bir çerçevedir. Farklı versiyonlarda bulunan Android modüller ve hatta ROM’larda herhangi bir değişiklik olmadan çalışabileceği anlamı taşımaktadır.

xposed installer apk uygulamasıyla Android cihazlara yapılan tüm değişilikleride geri almak mümkündür. Modülü devre dışı bırakmanız ve yeniden başlatmanız bu işlemi kolaylaştıracaktır. Eğer yazar farklı kombinasyonları kullanmadan birden fazla Apk oluşturmadıkça bunları birleştirmeniz bir yolu olmadığını belirtmek isterim.

    Benzer Programlar

  • Speedtest by Ookla Speedtest by Ookla
    İngilizceÜcretsiz13,9 MB
  • Speedcheck Speedcheck
    TürkçeÜcretsiz13 MB