Lastikçim

Lastikçim

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.01M
Üreticiikarus
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Lastikçim Android Lastik Ebatı Hesaplama Uygulaması

Lastikçim APK indir, Lastik ölçü hesaplayıcı uygulaması ile lastik ebatları, lastik ölçüleri ve boyutlarını hesaplayan uygulamadır.

Lastikçim, android işletim sistemli cihazlarda kullanılan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanabilmeniz için minimum 4.3 android sürümüne sahip olmanız gerekmektedir. Telefonunuzda az bir yer kaplayan uygulama son derece kullanışlı olup basit ara yüzü sayesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Lastikçim uygulamasının Lastikçim apk dosyasını indirdikten sonra birkaç tıkla uygulamayı yükleyerek çalıştırabilirsiniz. Alacağınız lastiğin ölçülerine karar vermeden önce uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Öncelikle aracınızın marka ve modellerini girmeniz gerekir. Aracınızın modelini seçtikten sonra kullanmanız gereken lastiğin ölçülerini görebilirsiniz.

Lastikçim Android APK uygulamasını indirip, Lastik değiştirme esnasında büyük yardımcınız olan uygulamayı aracınızın modelini yazmak yerine orijinal lastik bilgilerini girerek de kullanabilirsiniz. Lastik çap, genişlik, yanak uzunluğu gibi bilgileri girdikten sonra almanız gereken lastiğin ölçülerini bulabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • IMEI Generator Pro IMEI Generator Pro
    İngilizceÜcretsiz4.74M
  • Gfx Aracı No Lags No Ban Gfx Aracı No Lags No Ban
    TürkçeÜcretsiz5.2 MB
  • Lastikçim HAKKINDA YORUM YAZIN