Lastikçim indir

Lastikçim indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.01M
Üreticiikarus
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Temmuz 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Lastikçim Android Lastik Ebatı Hesaplama Uygulaması

Lastikçim APK indir, Lastik ölçü hesaplayıcı uygulaması ile lastik ebatları, lastik ölçüleri ve boyutlarını hesaplayan uygulamadır.

Lastikçim, android işletim sistemli cihazlarda kullanılan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanabilmeniz için minimum 4.3 android sürümüne sahip olmanız gerekmektedir. Telefonunuzda az bir yer kaplayan uygulama son derece kullanışlı olup basit ara yüzü sayesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Lastikçim uygulamasının Lastikçim apk dosyasını indirdikten sonra birkaç tıkla uygulamayı yükleyerek çalıştırabilirsiniz. Alacağınız lastiğin ölçülerine karar vermeden önce uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Öncelikle aracınızın marka ve modellerini  girmeniz gerekir. Aracınızın modelini seçtikten sonra kullanmanız gereken lastiğin ölçülerini görebilirsiniz.

Lastikçim Android APK uygulamasını indirip, Lastik değiştirme esnasında büyük yardımcınız olan uygulamayı aracınızın modelini yazmak yerine orijinal lastik bilgilerini girerek de kullanabilirsiniz. Lastik çap, genişlik, yanak uzunluğu gibi bilgileri girdikten sonra almanız gereken lastiğin ölçülerini bulabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Termux indir Termux indir
    İngilizceÜcretsiz97M
  • IMEI Generator Pro indir IMEI Generator Pro indir
    İngilizceÜcretsiz4.74M
  • Lastikçim indir HAKKINDA YORUM YAZIN