Termux indir

Termux indir

Versiyon/SürümCihaza göre değişir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu97M
ÜreticiFredrik Fornwall
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi25 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Termux Terminal Emülatörü Uygulaması

Termux APK indir, metin tabanlı oyunları frotz ile çalıştırabilen Termux Android APK ile Clang, Python konsolu cep makinesi, make ve gbd ile C çalıştırır.

Termux APK uygulaması; android üzerinden çalışan güçlü bir terminal emulatörüdür. Tüm server işlemlerinin, herhangi bir zaman dilimindeyken bile indirilebileceği uygulama, indirme sayısı ile fazlasıyla tercih edildiğini göstermektedir.

Termux Android APK indir

Termux APK Android tablet ve cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile konsol uygulamalara da erişim sağlanmaktadır. Linux terminalinin mobil versiyonu olarak değerlendirilen uygulama, bir bilgisayardan farklı değildir.

Termux Android APK uygulaması sayesinde hesap makinesi olarak python konsolonu kullanabilirsiniz. Metin tabanlı oyunları da uygulama dahilinde çalıştırabilir, istediğiniz dosyaları düzenleyebilirsiniz. Pek çok kolaylaştırıcı sunan uygulamanın ilk basamağında küçük bir temel sistem indirilmektedir. Sonrasında istenen paketler, apt paket yöneticisi kullanılarak kurulabilmektedir. SSH üzerinden erişim sunucularına, uygulama ile ulaşılmaktadır.

Termux Android indir

    Benzer Programlar

  • Lastikçim indir Lastikçim indir
    TürkçeÜcretsiz2.01M
  • IMEI Generator Pro indir IMEI Generator Pro indir
    İngilizceÜcretsiz4.74M
  • Termux indir HAKKINDA YORUM YAZIN