IMEI Generator Pro indir

IMEI Generator Pro indir

Versiyon/Sürüm3.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.74M
Üreticigibatekpro
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi16 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

IMEI Generator Pro Yurtdışı Telefonlara imei atma uygulaması

IMEI Generator Pro APK indir, imei atma uygulaması ile Android için Samsung, Xiaomi ve iPhone telefonlara ime oluşturma işlemlerini yapabilirsiniz.

IMEI Generator Pro apk sayesinde telefonunuz için İmei oluşturabilir ve oluşturduğunuz numaraları kullanabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

IMEI Generator Pro uygulamasını kullanabilmeniz için android cihazınızın rootlu olması önemlidir. Kök izni verilmeyen cihazlarda kullanılması mümkün değildir. Uygulamanın ara yüzünde telefonunuzun rootlu olup olmadığını kontrol edebileceğiniz bir bölüm de bulunmaktadır.

IMEI Generator Pro APK Android uygulaması sayesinde kendinizin ve başka telefonların İmei numaralarını kontrol etmeniz mümkündür. Bu sayede çalıntı ya da kaçak telefonları almaktan kurtulabilirsiniz.

Tek bir tuşla yeni İmei numarası oluşturmanız mümkündür. Oluşturmuş olduğunuz İmei numaralarını uygulamanın ara yüzü üzerinden girerek telefonunuzu kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

 

 

 

    Benzer Programlar

  • Termux indir Termux indir
    İngilizceÜcretsiz97M
  • Lastikçim indir Lastikçim indir
    TürkçeÜcretsiz2.01M
  • IMEI Generator Pro indir HAKKINDA YORUM YAZIN