Wolfteam

Wolfteam

Versiyon/SürümWolfteam
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu145.76 MB
ÜreticiSoftnyx
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (145.76 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Wolfteam Multiplayer FPS Oyunu Kurt İnsan Savaşı

Wolfteam oyunu ülkemizde bir çok kişi tarafından tercih edilen bedava olarak oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur.  Wolfteam oyununu  içeriği olarak  herşey bir deney merak üzerine gelişmektedir. Oyunun başlangıç hikayesi olarak  bazı deneyler sonucudunda bulunan bir takım insanların DNAlarında urtların DNA yapısına çok benzemektedir. Bu kişiler üzerinde yapılan deneyler onucunda insanların yaş süresini uzatmak için uğraşırken farklı bir deney sonucu çıkıyor ve insanların  kurtlara dönüşebileceği anlaşılıyor.

Wolfteam

Wolfteam

Bu  deneylerin sonrasundaki buluşlar ile  bu buluşu farklı bir alanda özellikle askeri alanda kullanmak amaçlı geliştiriliyor. Kurtar hem insan gücü olarak hem Kurt gücü olarak birleşince  olağan üstü güç meydana gelmiş oluyor.

Wolfteam Multiplayer FPS Oyunu anlaşılacağı gibi insanlar ile kurtlar arasında geçmektedir.  Kurtların ne zaman insan olacagı ve ya kurt haline dönüşeceğine siz karar vermektesiniz. Oyun içinde kurtlar sadece penceleri ve dişlerini kullanırken inssanlar farklı silahlar kullanıyorlar. Aradaki büyük faklardan birisi kurtların can gücü yüksek iken insanların can gücü oldukça düşük bir seviyededir.

FPS Kurt Oyun içinde farklı şekillerde karakterler bulunmaktadır. Siz bu karakterlerden birini kendiniz için geliştirip daha büyük özellikler katabiliyorsunuz. Oyun  içindeki karakterlerinin kendine has özellikleri ve  hikayeleri bulunmaktadır. Oyun içinde 4 ayrı karakrter bulnumaktadır, bu karakterler içierisinde er asker olarak başlayıp Wolfteam oyununuda generalliğe kadar yükseliyorsunuz.

Wolfteam oyununda 30 dan fazla harita bulunmaktadır. Oyun içinde Wall Hack veya farklı hilelere başvurduğunuzda üyeliğiniz iptal olup süresiz olarak oyundan uzaklaştırma alabiliyorsunuz. Sizlere tavsiyemiz hiç bir hile programı kullanmadan oyunu olduğu gibi oynamaya gayret  gösterin.

FPS oyunları arasında en çok oynanan ve oyun severler tarafından büyük beğeniyle çevirim içi oynanma şansı veren oyunun içeriğinde yer alan cicişleri düşmanları elinden kurtararak gerekli başarıya doğru adım adım ilerliyoruz. Oyunun nasıl bir grafik ara yüz ekranına sahip olduğunu ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Wolfteam Oyunu Ekran Görüntüsü

506 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Delta Force Xtreme 2 Delta Force Xtreme 2
  İngilizceÜcretsiz497 MB
 • SKILL: Special Force 2 SKILL: Special Force 2
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz19.5 MB
 • Critical Ops Oyunu Critical Ops Oyunu
  İngilizceÜcretsiz305 MB
 • Far Cry 5 Oyunu Far Cry 5 Oyunu
  İngilizceÜcretli