WiFi Password Decryptor

WiFi Password Decryptor

Versiyon/Sürüm3.5
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.66 MB
ÜreticiSecurityXploded
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.66 MB)

WiFi Password Decryptor Wifi Şifre Çözme Programı

WiFi Password Decryptor indir, Ücretsiz hizmet veren pc wifi şifrelerinizi bulup kurtarma kırma yazılımıdır. WiFi Password windows bilgisayarınızın herhangi bir sorun yaşamasında hemen devreye giren yazılım sayesine Wireless şifrelerinizi kurtarmanıza yardımcı oluyor. Windows işletim sistemleriyle uyumlu bir şekilde çalışan yazılım hem ücretsiz hizmet vermesi hemde kolay kullanım arayüzü sayesinde bir çok kullanıcının bu sayede ilgisini çekiyor.

WiFiPasswordDecryptor3

WiFi Password Decryptor

Windows işletim sistemlerinde bulunan Kablosuz Yapılandırma Yönetici’nde bulunan ağ şifrelerini kurtarmayı sağlıyor. WEP,WPA ve WPA2 gibi kablosuz ağları destekliyor. Ayrıca şifreleri kurtarma sırasında herhangi bir müdahale yapmanıza gerek yok sadece tek yapmanız gereken yazılımı çalıştırmak. Yazılım otomatik olarak saklı olan tüm şifrelerinizi kurtarabiliyor.

Kurtarılan Wifi Şifrelerin Ekran Görüntüsü

WiFi Password Decryptor ile kurtarılan hesaplarınızda WiFi Password decryptor şifre çözme yazılım sizlere hesabınız ile ilgili bilgileri görüntülemektedir. Ekrana gelen bilgiler ise şu şekildedir.

 • WiFi adı (SSID)
 • Wifi Şifreniz
 • Güvenlik ayarları (WEP-64/WEP-128/WPA2/AES/TKIP)
 • Şifre tipi

Bu şekilde şifrenizi kurtarma işlemi yaptıktan sonra şifrenizi kopyalayıp kaydetme yapabilirsiniz. Eski çalışma sistemi olan LSAAS.exe ile çalışma uyumu sağlamak yerine “Sistem Hizmet Yönetimi” kullanarak sizlere en iyi şekilde hizmet verir. www.indirson.com ekibi sizlerin programlar ile ilgili yaşadığınız sıkıntılarda hemen yanıbaşınızda olacak yaşadığınız sorunları editörlerimize bildirin.

Programın Kullanım Kurulum Videosu

Eğer internet bağlantınız yoksa ve başkalarının internetini kullanabilmek için gizlice parolasını kırıp kullanmanızı sağlamanıza yarayan eşsiz programı (Ağ şifre Kurtarma) nasıl kullanacağınız hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için video çekimini izleyip içeriğinde sağladığı hizmeti ve sağlıklı kurulum yapabilmenizi sağlayacaktir video çekimi. Tüm kullanıcıların güzel günlerde kullanmasını diliyoruz.

Ağ şifre Kurtarma Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
  İngilizceÜcretsiz1.23 MB
 • My WIFI Router My WIFI Router
  İngilizceÜcretsiz16.59 MB
 • WiFi Password Decryptor HAKKINDA YORUM YAZIN  WiFi Password Decryptor Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. sunny dedi ki:

   l’l’l