WhatsAround

WhatsAround

Versiyon/Sürüm1.40.23
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (53M) iOS indir Android indir

WhatsAround Fotoğraftan Para Kazandıran Uygulama

WhatsAround indir, mobilde çektiğiniz fotoğrafları sosyal ağ uygulamasında paylaşarak para kazanabileceğiniz ücretsiz bir Android fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Fotoğraf paylaştıkça para kazanacağınız Android uygulamasıdır. Mobil platformlar için geliştirilen uygulamayı indirmesi ve kullanma da tamamen ücretsizdir. Instagram ünlü ayrımı yaptığı ve sadece paylaşım yaptıkça para kazanan ünlülerin olduğunu biliyorsunuzdur.

WhatsAround uygulaması tıpkı Instagram’dan yaptığınız fotoğraf paylaşımları başına servet kazanan ünlülerin olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak WhatsAround Android uygulaması ünlü ayrımı yapmadan tüm fotoğraf paylaşan kullanıcılarına para kazandırıyor. Paylaştığınız fotoğrafların beğeni sayısı ne kadar çok olursa o kadar çok para ve coin kazanıyorsunuz.

Davet kağıt bağlantısı üzerinden hızlıca üyelik oluşturup katılacağınız sosyal ağ uygulamasında artık sizde yerinizi alın. Paylaştığınız fotoğraflar beğenildikçe para kazanabileceğiniz uygulamada profiliniz diğer kullanıcılar tarafında fark edilip ilgi çektikçe büyüyorsunuz.

WhatsAround ile Nasıl Para Kazanılır

Fotoğraflarınıza gelen beğeniler sayesinde shotcoin’ler birikmeye başlıyor. Dilediğiniz an paranızı çekebiliyorsunuz. Ancak özellikle davet kayıt bağlantısı ile üye olmanız büyük önem arz ediyor. Çünkü direkt olarak üye olduğunuzda kazandığınız parayı alamama gibi bir durum söz konusudur. Kişilerinizi davet ederseniz hem siz hem de platforma yeni katılan arkadaşınıza para kazanıyor.

WhatsAround uygulaması gerçek anlamda para kazandırdığı için kullanımı günden güne artıyor. Fotoğraf paylaş para kazandıran uygulama hayal olmaktan WhatsAround uygulaması sayesinde çıkıyor.

    Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB