WhatsAround

WhatsAround

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.40.23
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53M
ÜreticiWhatsAround Inc.
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi3 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (53M) iOS indir Android indir

WhatsAround Fotoğraftan Para Kazandıran Uygulama

WhatsAround indir, mobilde çektiğiniz fotoğrafları sosyal ağ uygulamasında paylaşarak para kazanabileceğiniz ücretsiz bir Android fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Fotoğraf paylaştıkça para kazanacağınız Android uygulamasıdır. Mobil platformlar için geliştirilen uygulamayı indirmesi ve kullanma da tamamen ücretsizdir. Instagram ünlü ayrımı yaptığı ve sadece paylaşım yaptıkça para kazanan ünlülerin olduğunu biliyorsunuzdur.

WhatsAround uygulaması tıpkı Instagram’dan yaptığınız fotoğraf paylaşımları başına servet kazanan ünlülerin olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak WhatsAround Android uygulaması ünlü ayrımı yapmadan tüm fotoğraf paylaşan kullanıcılarına para kazandırıyor. Paylaştığınız fotoğrafların beğeni sayısı ne kadar çok olursa o kadar çok para ve coin kazanıyorsunuz.

Davet kağıt bağlantısı üzerinden hızlıca üyelik oluşturup katılacağınız sosyal ağ uygulamasında artık sizde yerinizi alın. Paylaştığınız fotoğraflar beğenildikçe para kazanabileceğiniz uygulamada profiliniz diğer kullanıcılar tarafında fark edilip ilgi çektikçe büyüyorsunuz.

WhatsAround ile Nasıl Para Kazanılır

Fotoğraflarınıza gelen beğeniler sayesinde shotcoin’ler birikmeye başlıyor. Dilediğiniz an paranızı çekebiliyorsunuz. Ancak özellikle davet kayıt bağlantısı ile üye olmanız büyük önem arz ediyor. Çünkü direkt olarak üye olduğunuzda kazandığınız parayı alamama gibi bir durum söz konusudur. Kişilerinizi davet ederseniz hem siz hem de platforma yeni katılan arkadaşınıza para kazanıyor.

WhatsAround uygulaması gerçek anlamda para kazandırdığı için kullanımı günden güne artıyor. Fotoğraf paylaş para kazandıran uygulama hayal olmaktan WhatsAround uygulaması sayesinde çıkıyor.

26 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Lasso Facebook Lasso
  İngilizceÜcretsiz56M
 • Tumblr Tumblr
  TürkçeÜcretsiz160.1 MB
 • Tamago Tamago
  ingilizceÜcretsiz94.1 MB
 • Qavun Qavun
  TürkçeÜcretsiz920k
 • WhatsAround HAKKINDA YORUM YAZIN