Wakey

Wakey

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4,9M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4,9M) Android indir

Wakey Android Ekranı Uzun Süre Açık Tutma Uygulaması

Wakey indir, akıllı Android telefon ve tabletlerinizin ekranını uzun süre açık tutmanızı sağlayan Android ekranı açık tutma uygulamasıdır.

Android cihazlarda uzun bir metin okurken, fotoğrafları düzenlerken ya da navigasyon uygulamalarını kullanırken Android ekranı açık tutma uygulamasını kullanabilirsiniz. Wakey uygulama ayarlarında ekranın sürekli açık kalmasını istediğiniz uygulamaları seçtikten sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Wakey uygulaması ile ana ekrana widget ekleyerek kolayca ayarlama yapabilirsiniz. Ana ekrana eklediğiniz widget ile hangi uygulamalar açıkken Android ekranını açık kalmasını istiyorsanız seçebilirsiniz. Ancak Wakey uygulaması ile ekranı sürekli açık tutacağından Android cihazın pil ömrünü kısa sürede bitireceğini de göz önünde bulundurmalısınız.

Güç tasarrufu uygulamalarından hangisini kullanırsanız kullanın pilin ömrünü kısa sürede bitiriyor. Ancak Wakey uygulamasının Premium sürümünü satın aldığınızda şarjdayken ekranı açık tutma ve ekrana baktığınızda açık tutma gibi özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Speedtest by Ookla Speedtest by Ookla
    İngilizceÜcretsiz13,9 MB
  • Speedcheck Speedcheck
    TürkçeÜcretsiz13 MB