Vuze

Vuze

Versiyon/Sürüm5.7.1.0 2016 Sürümü
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu89.67 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (89.67 KB)

Vuze JAVA Tabanlı Torrent Dosya Paylaşım Programı

Vuze indir, BitTorrent protokolü ile uyumlu çalışan Vuze yazılımını indir yaparak dosya paylaşmanızı ve diğer bütün dosyaları Java programlama dili ile elde etmenizi sağlamaktadır. Sadece dosya paylaşım görevi ile değil en kaliteli çözünürlükteki videoları izlemenize imkan sağlıyor. Vuze yepyeni gelişmiş özellikleri ile kullanıcısıyla buluşan yazılım her seviyede ki kullanıcının kolay bir şekilde kullanmasına imkan sağlıyor.

Vuze bittorent

Vuze

Java dili ile geliştirilmiş olan uygulama bir çok eklentisiyle Torrent istemcileri arasında en üst sıralarda yerini alıyor. Proxy desteği sayesinde en iyi bağlatıları elde edebilmenizi sağlıyor. Birden fazla dosyayı aynı anda indirmenizi sağlıyor ve dosya indirme işlemi sırasında indirmekte olduğunuz dosyayı durdurabilir veya tekrar devam etmesini sağlayabilirsiniz. İnterneti kullanırken kullanma limitinizi Vuze paylaşım yazılımı sayesinde ayarlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak bilgisayarınıza istediğiniz dosyaları geliştirilmiş arama seçeneği sayesinde ulaşabilirsiniz. En hızlı Torrent dosya indirmeve paylaşım programı olan çoklu proxy desteği sayesinde istenilen her türlü dosyayı basit bir şekilde bulup elde etmenize olanak sağlar.

Not: Değerli kullanıcılarımız Vuze uygulamasını çalıştırabilmek için Java yazılımının yüklü olması gerekmektedir. Sizlerde en hızlı bir şekilde istediğiniz dosyayı elde etmek istiyorsanız www.indirson.com sitesinde ücretsiz paketini indirin. Ekibimize program ile ilgili yaşayacağınız sorunları bildirebilirsiniz. İyi günler kullanmanızı diliyoruz. Bilgisayarlarınız için aradığınız dosyaları kolaylıkla bulabilmeniz için  farklı dosyaları bulabileceğiniz dosya paylaşım programları kategorimizden farklı programlar bulabilirsiniz.

2016 Gelişmiş Özellikleri

 • Görüntülerde HD görüntü sağlaması
 • Torrent teknolojisiyle tüm dosyaları indirme
 • Profesyonel çoklu proxy desteği
 • Ayarlanabilir ve kolay kullabilmeniz adına basit ara yüz tema desteği

Programın Kurulum inceleme Videosu

Tüm kullanıcılarımızın yükleme ve indirme aşamasından itibaren kolay bir kurulum gerçekleştirebilmesi adına video çekimi yapılmıştır. Video çekimini izlediğiniz taktirde sorun yaşıyorsanız veya daha sağlıklı yükleme işlevi tamamlamanız adına çekim yapılmıştır. Tüm kullanıcılarımızın güzel günlerde kullanmalarını diliyorum.

Vuze BitTorrent Programı Ekran Görüntüsü

Programın kurulum aşamasında ve ekran içindeyken ekran görüntüsü çekilipi ön izleme yapabilmeniz için ortam oluşturulmuştur. Umarım faydalı olabiliyoruzdur.

  Benzer Programlar

 • FlashFXP FlashFXP
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz7.69 MB
 • CC File Transfer CC File Transfer
  İngilizceÜcretsiz841 KB