SHAREit indir

SHAREit indir

Versiyon/SürümSHAREit
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9 MB
Üretici
İşletim Sistemi9.12 MB
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (9 MB) iOS indir Android indir APK indir

SHAREit PC Dosya Paylaşma Programı

SHAREit indir, Lenova tarafından geliştirilen Windows bilgisayar üzerinde dosya paylaşımı yapma programıdır. SHAREit ücretsiz olarak piyasaya giren veri transfer aracının android ve iOS akıllı cihazları üzerinde desteği bulunuyor.

Dosyaları En Hızlı şekilde Paylaşın

SHAREit Veri ve Dosya Transfer Programı daha çok ofis çalışanları ve aynı ortamda çalışanların dosya paylaşımı ve veri transferini kolaylaştırır. Video, resim, müzik, oyun, program, ses klipleri dosya format farkı gözetmeksizin paylaşır. Veri transferi ve dosya paylaşımı yapacağınız dosyanın boyutu lenova üreticis tarafından 100 GB gibi yüksek boyutlara erişiyor. Bu açıklama ile de nedir sorusunun yanıtını cevaplamış bulunuyoruz.

Kolay Kullanım Ara Yüzü

Dosya paylaşımlarını en kolay şekilde yapabilmemiz adına SHAREit for pc dosya transfer programı bizlere çok basit bir ara yüz ile geliyor. Her seviyeden kullanıcının kolay kullanım açısından hızlı erişim ve karışık olmayan menüleri yer alıyor. İnternet üzerinden ücretsiz veri transferi yapmak neredeyse her gün karşılaştığımız bir durum. Bu yüzden daha hızlı veri transferi ve istediğiniz ortamlarda dosya paylaşımına izin veriyor.

  Benzer Programlar

 • FlashFXP FlashFXP
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz7.69 MB
 • CC File Transfer CC File Transfer
  İngilizceÜcretsiz841 KB
 • SHAREit indir HAKKINDA YORUM YAZIN  SHAREit indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   çok güzel$$$

  2. Salim dedi ki:

   Merhaba, paylaşımlar için teşekkürler ama mümkünse paylaştığınız programların portable versiyonları da ekleyebilir misiniz lütfen. İyi günler.