CC File Transfer

CC File Transfer

Versiyon/Sürüm3.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu841 KB
Üretici
İşletim SistemiWindows 7/ Linux / WindowsXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (841 KB)

CC File Transfer Bilgisayarlar Arası Dosya Aktarım Programı

CC File Transfer indir, bilgisayarlar arası dosya aktarımı yapmak isteyen kullanıcılar için web tabanlı dosya transfer programıdır. Ücretsiz, hızlı ve güvenilir büyük ve küçük boyutlu dosya aktarımı için tasarlanmıştır.

Pc den Pc ye Büyük dosya transfer programı, ftp sorunlarını ve e-posta sınırlamalarını ortadan kaldırır ve bu tip sorunlarınızı çözümler. Her seviyeden kullanıcının kullanabileceği şekilde tasarlanmış basit arayüz ekranına sahiptir. Transfer etmek istediğiniz dosyayı CC File Transfer dosya aktarma programı içerisine sürükle bırak yaparak inanılmaz hızlı bir şekilde transfer işlemi gerçekleştirmektedir.

CC File Transfer programının en dikkat çeken özelliklerinden birisi TCP/IP aracını kullanabilmesidir. Bu özelliği sayesinde wifi ve ev ağı internet bağlantıları üzerinden bilgisayarlar arası dosya transfer işlemine hızlılık kazandırır. Program bilgisayarlar arası dosya aktarım yapma işlemini Windows XP, Windows 7 ve linux işletim sistemleri üzerinden gerçekleştiriyor. Eğer tam donanım ve çok hızlı çalışan bir dosya aktarma yazılımı arıyorsanız mutlaka deneyin.

    Benzer Programlar

  • FlashFXP FlashFXP
    Türkçe-İnglizceÜcretsiz7.69 MB
  • SHAREit indir SHAREit indir
    İngilizceÜcretsiz9 MB