File Request Chrome Eklentisi

File Request Chrome Eklentisi

Versiyon/Sürüm1.0.1.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.97 KB
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.97 KB)

Chrome Dosya Paylaşım Programı Chrome Eklentisi

File Request Chrome eklentisi indir, Google Chrome tarayıcı eklentisi olan ücretsiz Google Drive benzeri dosya paylaşımı ve dosya kaydetme programıdır. Tüm dosya ve klasör içeriklerini bulut depolama sayesinde güvenlice depolayabilirsiniz. Kişisel dosya saklama alanı oluşturarak Windows PC’de fazla yer tutan dosyaları saklayın.

Dosya Paylaşım Programı Chrome Eklentisi

File Request Google Drive Chrome Eklentisi indirip açık klasör oluşturabilir ve dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın veya kendinizin dosya ve klasörlerini toplu bir halde kişisel alanınızda saklayabilirsiniz. Google Drive henüz Dropbox gibi herkese açık klasör oluşturma ve anonim kullanıcılarının klasörlere katkıda bulunabilme gibi bir özellik sunmamaktadır.

Google Drive Eklentisi Chrome Tarayıcısında Nasıl Çalışır?

Dosya paylaşımı ve verilerinizi güvenli bir ortamda saklamak istiyorsanız mutlaka File Request chrome eklentisini kurmanız gerekiyor. Google drive chrome eklentisi kurmak için tek yapmanız gereken Google Chrome tarayıcı ile File Request programını indirin otomatik kurulum gerçekleşecektir. Daha sonrasında  Google Chrome ile bağlandığınız sitelerden  reklam içerikleri görmek istemiyorsanız eğer Chrome adblock programını kullanabilirsiniz.

File Request Chrome Programı

    Benzer Programlar

  • FlashFXP FlashFXP
    Türkçe-İnglizceÜcretsiz7.69 MB
  • CC File Transfer CC File Transfer
    İngilizceÜcretsiz841 KB
  • File Request Chrome Eklentisi HAKKINDA YORUM YAZIN