VK.com

VK.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.3.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.10 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid / Windows
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9.10 MB) Android indir

Vk Rusya Facebook Benzeri Sosyal Medya

VK.com  indir, Vk Rus sitenin VKontakte isimli android işletim sistemi projesidir. Bir sosyal ağ olan ve daha çok Rusya, Ukrayna bölgesinde tercih edilen VK.com zamanla daha geniş alanlara yayılmaya başlayacaktır. VKontakte sitesinin android versiyonu içeriğini bulunduran bu uygulama ile sosyal platform üzerinden iletişim kurabilmek çok daha kolaydır.

Web sitesine girmeden kısa süre içinde aradığınız tüm haberleri, resimleri, iletişim çeşitlerini VK.com adresinde bulabilmeniz mümkündür.

VK.com Nedir?

VK.com için sosyal ağ uygulaması tanımlaması yapılabilmektedir. Bir hesap oluşturmanızı isteyen uygulama indirme işleminin hemen arkasından kullanılabilmektedir. VK hesabınıza giriş yapıp kendi profilinizi düzenleyebilir, gözden geçirebilirsiniz. Başka bir arkadaşınızı bulup arkadaş listenize ekleyebilir, onun profilinde de dilediğiniz gibi keşfe çıkabilirsiniz.

Sosyal ağ uygulaması, VK.com güncelleme konusunda da oldukça başarılıdır. Her yeniliğe kısa sürede ayak uydurabildiği için rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

VK.com Özellikleri

Albüm oluşturma ve müzik listesine sahip olma şansı tanıyan VK.com uygulaması aynı zamanda fotoğraflarınız için de albüm hazırlama fırsatı sunmaktadır. Beğendiğiniz tüm gönderileri favori kısmında biriktirip kendiniz için özel bir bölüm ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu basit bir arayüze sahip olan uygulama, pratik şekilde çözülebilmektedir. Birkaç dakika içinde hesabınızı oluşturup rahatlıkla sosyal ağda gezinti başlatabilirsiniz. Her yaştan kullanıcıya sahip olan uygulama birkaç adımlık işlem sonrasında basit şekilde alışılabilecek içeriktedir. Dolayısıyla VK.com’u indirip farklı bir sosyal ağda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

  Benzer Programlar

 • HAGO indir HAGO indir
  ingilizceÜcretsiz24.00 MB
 • Facebook Lasso Facebook Lasso
  İngilizceÜcretsiz56M
 • WhatsAround WhatsAround
  İngilizceÜcretsiz53M
 • Tumblr Tumblr
  TürkçeÜcretsiz160.1 MB
 • VK.com HAKKINDA YORUM YAZIN