uTorrent

uTorrent

Versiyon/Sürüm3.4.9.42952
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.05 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.05 MB)

uTorrent (Windows) Torrent Dosya İndirici Program

uTorrent popüler olarak Dünya’da kullanılan programlar arasında yer alan dosya paylaşım programı olan ücretsiz uTorrent  bitTorrent indir istemcileri arasında dosya indirmeye yaramaktadır. Torrent Dosya İndirme hızlı pratik çözümler sunmak adına geliştirilmiş torrent dosyaları için başarıya uşamış bir programdır.

uTorrent

uTorrent (Windows)

Programı yükledikten sonra indirmek istediğiniz programları  uTorrent  içerisnde bulunan  arama motoru sayesinde programın ismini yazıp kolay bir şekilde bulma imkanınız bulunmaktadır. Programın dikkat çeken özellikleri arasında  rss kaynaklarını takip ederek yeni çıkan yüklene programları bu rss kaynağından takip edip indirebilirsiniz.

Dosyaları indirirken  istediğiniz zaman durdurma tekrar başlatma, biten dosyaları silme, tekrardan  geri başlatma gibi bir çok işlevi yapabileceğiniz işlev gücü olarak yüksek bir programdır. Pogram gayet anlaşılır bir arayüzüne sahip,herkesin kolayca kullanabileceği bir tasarım ve tema özelliğine sahiptir.

Dosyalarınızı indirirken hız limitini ayarlama hızlandırma veya yavaşlatma gibi işlevleri yapabileceğiniz gibi programda çok dil desteği bulunmaktadır. uTorrent indir Türkçe dil desteğine sahip bir pogramdır.

Programın en belirgin özelliği uTorrent free download  açık ve dosya indirme işlemi yaparken işlemcinizden hiçbir güç harcamadan sizin hızınızı düşürmeden  çalışan güzel bir programdır.

uTorrent programı ile istediğiniz dosyaları indirmek için kayıt edebilir daha sonrasında siz bilgisayar başında olmadığınız bir zamanda indirmesi için ayarlayabilisiniz.

Dünyaca ünlü programı milyonlarca kişi dosya alış verişlerinde kullanmaktadırlar. uTorrent Dosya indirme işlemlerini sizi yormadan ve  bilgisayarınıza herhangi bir yükyüklemeden sizlere hizmet vermektedir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz program https://www.indirson.com/utorrent linkinden bulunduğunuz sayfadan indirebilirsiniz.

uTorrent Özellikleri

 • Rss İndirme
 • Şifre Koruması
 • Proxy Gizlenme Özelliği
 • Çoklu torrent indirme
 • Dosya durdurma geri başlatma
 • Bant genişliği Ayarlama
 • Durdurulan dosyanın sorunsuz devam etmesi

En popüler kullanıma sahip kendi kategorisinde milyonlarca kullanıcıya ücretsiz son sürümüyle hizmet veren ve Türkçe kullanımıyla daha kolay bir kullanım ortamı sunmaktadır. En kaliteli dosya indirme ve dosya paylaşım programı ile bilgisayarınızda bulunmasını istediğiniz tüm dosyaları indirme şansına sahip olabilirsiniz. Programın nasıl bir ekran görüntüsü ve içeriğinde ne gibi işlevler olduğu hakkında ufak ön bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

uTorrent Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • FlashFXP FlashFXP
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz7.69 MB
 • CC File Transfer CC File Transfer
  İngilizceÜcretsiz841 KB