Ulead Photo Express 6

Ulead Photo Express 6

Versiyon/SürümUlead Photo Express 6
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu191 MB
ÜreticiUlead
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (191 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Ulead Photo Express Fotoğraf Tasarlama Programı

Ulead Photo ile birden fazla fotoğrafınız üzerinde tasarımlar yapabilir yepyeni efektler ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınıza yepyeni görünümler kazandırıp güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayın. Ücretsiz hizmetinden faydalanıp sitemizden download edebilirsiniz.

Resimlerinizi düzenleyip tasarlayabileceğiniz program ücretsiz hizmeti ve kolay kullanım arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcının kolay bir şekilde kullanmasını sağlıyor. Ulead Photo Express 6 ile resimlerinize efektler ekleyip güzel bir görünüme bürünmesini sağlıyor.

Ulead Photo Express

Ulead Photo Express 6

Ulead Photo Express(fotoğraf düzenleme programı) programında kendinize özel olarak takvimler tasarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni albümler oluşturarak resimlerinizi düzenli durmasını sağlayın. Fotoğraflarınıza çerçeve yapabilir tasarladığınız resimleri arka plan resmi yapabilirsiniz. Ayrıca kendiniz tasarladığınız takvimlerin arka plan görüntüsüne kendi resimlerinizi koyabilirsiniz. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarımıza değerli zamanlar diler.

Programın Video incelemesi

Ulead Photo fotoğraf düzenleme ve tasarlama programlarından birisi olan küçük ama sağladığı hizmet sayesinde büyük işler yapabilen programın video çekimi yapılarak bilgisayarınıza nasıl yüklenmesi gerektiğini indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasını izleyebilirsiniz. Video sayesinde sağlıklı kurulum yapıp programın ana menülerinde ne gibi butonlarlar hizmet verdiğini görebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza sınırsız kullanım ve ücretsiz paketinden faydalanabilirler.

Fotoğraf Düzenleme Programı Ekran Görüntüsü

1006 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Online Poster Designer Online Poster Designer
  İngilizceDeneme Sürümü9 MB
 • FastStone Photo Resizer indir FastStone Photo Resizer indir
  İngilizceÜcretsiz1.53 MB
 • Ulead Photo Express 6 HAKKINDA YORUM YAZIN