Ulead Photo Express

Ulead Photo Express

Versiyon/SürümUlead Photo Express 6
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu191 MB
ÜreticiUlead
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (191 MB)

Ulead Photo Express Fotoğraf Tasarlama Programı

Ulead Photo Express indir yaparak birden fazla fotoğrafınız üzerinde tasarımlar düzenlemeler yapabilir yepyeni ücretsiz efektler ekleyebilirsiniz. Ulead Photo 6.0 fotoğraflarınıza yepyeni görünümler kazandırıp güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayın. Ücretsiz hizmetinden faydalanıp sitemizden download edebilirsiniz.

Resimlerinizi düzenleyip tasarlayabileceğiniz program ücretsiz hizmeti ve kolay kullanım arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcının kolay bir şekilde kullanmasını sağlıyor. Ulead Photo Express 6 ile resimlerinize efektler ekleyip güzel bir görünüme bürünmesini sağlıyor.

Ulead Photo Express(fotoğraf düzenleme programı) programında kendinize özel olarak takvimler tasarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni albümler oluşturarak resimlerinizi düzenli durmasını sağlayın. Fotoğraflarınıza çerçeve yapabilir tasarladığınız resimleri arka plan resmi yapabilirsiniz. Ayrıca kendiniz tasarladığınız takvimlerin arka plan görüntüsüne kendi resimlerinizi koyabilirsiniz. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarımıza değerli zamanlar diler.

Programın Video incelemesi

Ulead Photo fotoğraf düzenleme ve tasarlama programlarından birisi olan küçük ama sağladığı hizmet sayesinde büyük işler yapabilen programın video çekimi yapılarak bilgisayarınıza nasıl yüklenmesi gerektiğini indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasını izleyebilirsiniz. Video sayesinde sağlıklı kurulum yapıp programın ana menülerinde ne gibi butonlarlar hizmet verdiğini görebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza sınırsız kullanım ve ücretsiz paketinden faydalanabilirler.

Fotoğraf Düzenleme Programı Ekran Görüntüsü


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB
  • Ulead Photo Express HAKKINDA YORUM YAZIN