Ulead Gif Animator

Ulead Gif Animator

Versiyon/Sürüm5.0
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu10.5 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.5 MB)

Ulead Gif Animator Gif Dosyası Oluşturma Programı

Ulead Gif Animator indir, Kendinize özel rengarenk gif dosyalarını ücretsiz Ulead Gif Animator programı sayesinde profesyonel bir şekilde hazırlayabilirsiniz. En popüler gif dosyası yapma programı olan program kolay kullanımı sayesinde her seviyeden kullanıcıya hitap ediyor. Ücretsiz download edebilir kolayca kurabilirsiniz.

download

Ulead Gif Animator 5.0

Yazılım bir çok dosya formatı ile uyumlu bir halde çalışabilmektedir. Sevdiğiniz resimleri hareketli bir animasyon haline getirebiliyoruz. Ulead Gif Animator programı ile gif, ufo, psd, uga formatları ile yaptığınız gifleri kolayca kayıt edebiliriz. Uygulama ile forumlarda kullanmış olduğumuz nickleri hareketli hale getirebiliyoruz.

Messanger’da kullanılan smileyler gibi sevimli karakterler oluşturabiliyoruz. Hareketli resim basit bir şekilde animasyon şeklinde olan gifler de hazırlayabiliriz. Kişinin istediği şekilleri basitçe tasarlayabilir bir çok renk seçeneği ile istenilen renk yapılabilir. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcımıza iyi günlerde kullanmalarını diler.

En iyi gif ve animasyonlar oluşturabilmek için kullanılan Ulead Gif Animator 5.0 programını indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasında nasıl yüklenilmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için çekilen kısa video çekimini izlemenizi tavsiye ediyorum. Programın ana ekran görüntüsü ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında küçük bilgiler vererek sağlılık kullanım ve yükleme gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tüm kullanıcılarımıza keyifli günler gif oluşturmalarını diliyorum.

Ulead Gif Animator Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB