TunnelBear indir

TunnelBear indir

Versiyon/Sürüm2.3.20.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (11 MB) APK indir

İnternet Güvenlik VPN Programı

TunnelBear indir, İnternet ağını otomatik ayarlayıp farklı bir ülkeden internet girip güvenlice gezinti yapmanızı sağlayan internet trafiği yöneticisidir. Dünya üzerinde popüler kullanım oranına sahip yazılım internet üzerinde anonim olarak gezintiye imkan tanır.

İnternet Gizliliğini Korur

TunnelBear (Ücretsiz) VPN Programı bilgisayar ile internet bağlantısı arasında uzak sunucu ile doğrudan bağlantı kurar. İnternet üzerinde veri akışını şifreler ve verilerinizin bu sayede güvenli olmasını sağlar. Kullanıcı bilgileri, parola ve diğer kullanıcı hesap gizliliği TunnelBear programında ön plandadır. Web üzerinde gizliliği ve güvenliği büyük özen gösteren VPN aracını mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

TunnelBear Nasıl Kullanılır?

Sizde eğer iP adresinizi değiştirip farklı bir ülkenin bağlantısıyla Web ziyaretlerini gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle (ücretsiz) kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt sonrası e-posta adresinize gelen TunnelBear bağlantısını onaylamanız gerekiyor. Program kurulumu tamamlandıktan sonra VPN aracına giriş yapıp sizlere tanınmış olan 500 MB’lık kotayı gönül rahatlığıyla kullanın. Mobil cihazlardan da VPN Tunnel kullaranak engelleri aşmak için VPN Tunnel konumuzu takip edebilirsiniz.

TunnelBear Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05