VPN Tunnel

VPN Tunnel

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu13.4 MB
ÜreticiTunnelBear Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Engelli Sitelere Giriş VPN Tunnel Apk Uygulaması

VPN Tunnel apk indir, VPN Tunnel Yasaklı sitelere giriş Android mobil internet üzerinde kimliğinizi gizleyip engelli sitelere giriş yapan VPN apk ağ servisi uygulamasıdır. VPN Tunnel apk İnternet güvenliğiniz ve kullanıcı hesaplarını gizleyerek ülkemizde yasaklı sitelere giriş yapıp özgürce gezinti yapın.

Yurtdışına Hizmet Veren Sitelere Giriş

Android Yasaklı sitelere giriş programı tunnel VPN uygulaması her ay sizlere ücretsiz 500 MB data kullanımı sunup ülkemizin iP adresiyle giremediğimiz yada ülkemizde giriş izni olmayan Web sitelerine kolaylıkla ziyaret eder. VPN Tunnel Yasaklanan (engelli) sitelere giriş için başka bir ülkenin çoğrafi konumunu kullanır ve böylelikle iP adresinizi ve proxy ayarlarını otomatik değiştirip girer.

İnternette Daha Güvenli Gezinti

Detaylı internet bağlantısı ayarları ile uğraşmanıza ihtiyaç duymadan otomatik ayarlarla Amerika, İngiltere, Almanya, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeri üzerinden giriş yap. VPN Tunnel mobil apk ile siteler üzerinde gezinti sırasında en çok önem gösterdiği noktalardan birisi android cihazlar için veri güvenliğidir. Vpn tunnel bear mobil cihazlar üzerinde bulunan tüm verileri şifreler ve anonim gezinti sırasında yasaklı sitelere giriş izni verir.

Önemli Not: Vpn servisi aylık ücretsiz 500 MB data hakkının yanı sıra 1 GB’lık alanı 7.99 veya senelik limitsiz kullanım için 49.99 dolar ödeyerek satın alabilirsiniz.

Yeni Özellikleri

 • vpn tunnelbear android için doğrudan ekran üzerinden açabilme
 • Profesyonel güvenlik iyileştirmeleri
 • Otomatik bağlantı ayarları
 • Görüntü olarak grafiksel iyileştirmeler
 • %23 oranında daha fazla veri kullanım imkanı

Vpn programları arasında milyonlarca kişinin kullandığı Spotflux vpn programınıda  tercih edebilirsiniz. Spotflux  programı her işletim sistemi  için sürümleri mevcuttur.

VPN TunnelBear Ekran Görüntüleri

  Benzer Programlar

 • VPN Robot VPN Robot
  TürkçeÜcretsiz7.21 MB
 • CM Free VPN CM Free VPN
  TürkçeÜcretsiz40.05
 • VPN Tunnel HAKKINDA YORUM YAZIN