Tivibu Dergi

Tivibu Dergi

Versiyon/Sürüm1.7.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.5 MB
ÜreticiTTNET A.S.
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.5 MB) iOS indir Android indir

Mobil TiviBu Dergi Uygulaması

Tivibu Dergi indir, Cep telefonları ya da tabletlerden android mobil Türk Telekom Tivibu Dergi uygulamasını takip edebilir, ne izleyeceğinize daha önceden karar verebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak tasarlanmış uygulamalardan bir tanesidir.

Türk Telekom TTNET Aboneleri için binlerce kanalla hizmet veren Tivibu, Türkiye genelinde en çok tercih edilen üyeliklerden bir tanesidir. Tivibu hakkında her gelişmeyi takip etmek, güncellemelerden haberdar olup kendini yenilemek isteyen kullanıcılar ise dergi uygulaması ile çok daha rahat kullanım elde edebilmektedir.

Tivibu Dergi Nedir?

Türk Telekom Tivibu Dergi uygulaması olarak tanımlanan Tivibu Dergi, zenginleştirilmiş galerisi ile ne izlemek istediğine karar veremeyen kullanıcılara hitap etmektedir. Uygulamada kategorize edilmiş filmler içinden dilediğiniz türü seçebilir yalnızca birkaç dakika içinde size hitap eden filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

Tivibu, kalabalık ve yoğun bir menüye sahiptir. Tivibu Dergi android uygulaması ile bu süreci kolaylaştırabilir, filtreleme ve güncel olanı seçme konusunda biraz daha rahat olabilirsiniz.

Tivibu Dergi Özellikleri

Tivibu Dergi mobil android uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinize indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu, basit bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür. Geri al, durdur izle, tekrar izle, seç izle kategorileri ile izleyebileceğiniz tüm filmler için geniş bir yelpaze sunan dergi, Tivibu hakkında birçok bilgiye de ulaşmanızı sağlamaktadır.

Yalnızca film değil dilediğiniz dizi ve müzik kliplerini de Tivibu mobil Dergi içinde bulabilmeniz mümkündür. Bu dergi uygulamasının, Tivibu’yu kullanmayı kolaylaştırdığını söylemek mümkündür.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Carrier Services Carrier Services
    TürkçeÜcretsiz17.1 MB
  • Google Metin Okuma Google Metin Okuma
    TürkçeÜcretsiz18.2 MB
  • Tivibu Dergi HAKKINDA YORUM YAZIN