Carrier Services Apk indir

Carrier Services Apk indir

Versiyon/Sürüm40.0.313290616
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.1 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Carrier Service Telefon Operatörlerleri için Mesajlaşma Uygulaması

Carrier Services apk indir, Carrier Services android cihazlar için pil optimizasyonu ve operatörlerin iletişim mesajlarını iletmek için kullanılan uygulamadır.500 milyondan fazla rekor bir indirme sayısı olan uygulamanın yapımcılığını Google LLC firması üstlenmektedir. Google’ın kendi ürettiği uygulamalarından olan bir içeriktir.

Carrier Services 5,8 MB boyutuyla oldukça az yer kaplayan uygulama cep telefonu operatörlerinin sunduğu en yeni iletişim hizmetlerinin kullanılmasını sağlar. 13 Haziran 2017’de piyasaya çıkan uygulama pil optimizasyonları ve mesajlar uygulamasının gelişmiş özelliklerine destek olur.

Carrier Services apk aplikasyonu android işletim sistemi için geliştirilmiş haberleşme uygulamalarından bir tanesidir. 500 milyondan fazla rekor bir indirme sayısı olan uygulamanın yapımcılığını Google LLC firması üstlenmektedir. Google’ın kendi ürettiği uygulamalarından olan bir içeriktir.

5,8 MB boyutuyla oldukça az yer kaplayan uygulama cep telefonu operatörlerinin sunduğu en yeni iletişim hizmetlerinin kullanılmasını sağlar. 13 Haziran 2017’de piyasaya çıkan uygulama pil optimizasyonları ve mesajlar uygulamasının gelişmiş özelliklerine destek olur.

Carrier Services uygulaması içerisinde grup sohbetlerinden çıkartmalara birçok eğlenceli özellik bulunur. Wifi ağları ve mobil verilerle kullanımı sağlanır. Yüksek çözünürlüklü fotoğraf gönderimi, okundu geri bildirimi ve zengin iletişim seçenekleriyle uygulama son derece popülerdir.

 

  Benzer Programlar

 • Google Metin Okuma Google Metin Okuma
  TürkçeÜcretsiz18.2 MB
 • News24 News24
  İngilizceTürkçe15,6 MB
 • Carrier Services Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  Carrier Services Apk indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. muhammed dedi ki:

   Bu oygulama olmadan oyunlar çalışmiyor mükemelll