Google Metin Okuma

Google Metin Okuma

Versiyon/Sürüm3.18.14
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.2 MB
ÜreticiGoogle LLC
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Google Metin Okuma APK Android Okuma Motoru

Google Metin Okuma Apk indir, sevdiğiniz kitapları sesli olarak okuyabilen mobil android uygulamadır. Google Currents Google Metin Okuma moturu Android mobilde popüler videoları, resimleri, haber ve dergileri okuyabiliyor.

Google Metin Okuma (APK), bir diğer adı Google Currents olan Google arama motorunun haberlerini, beğendiğiniz sitelerin RSS beslemeleri ile çevirimdışı haber ve dergi okutabilirsiniz.

Google’ın anlık olarak değişiklik gösteren arama trendlerinden yükselen haberleri, popüler video ve resimleri, blog ve sitelerden haberlerin yanı sıra online dergileri takip edebiliyorsunuz.

Google Metin Okuma Motoru uygulaması ayağınıza ücretsiz olarak Forbes, The Guardian, TechCrunch, Saveu ve PBS gibi yayınları karşınıza çıkarıyor. Çevirimdışı metin okuma motoru sayesinde internete bağlanmadan içeriklere ulaşabiliyorsunuz.

Google Currents Android telefon ve tabletlere APK’sini indirip artık sizlerde ücretsiz ve popüler içeriklere erişebilirsiniz. Google Metin Okuma APK indirip çok yönlü çevirimdışı internet erişimini desteklemektedir.

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • Carrier Services Apk indir Carrier Services Apk indir
    TürkçeÜcretsiz17.1 MB
  • News24 News24
    İngilizceTürkçe15,6 MB
  • Google Metin Okuma HAKKINDA YORUM YAZIN