News24

News24

Versiyon/Sürüm3.13.4
LisansTürkçe
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15,6 MB
ÜreticiNews24
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (15,6 MB) iOS indir Android indir APK indir

News24 APK Android Haber Okuma ve Dinleme Uygulaması

News24 APK indir, News24 android uygulaması mobil cihazlarda haber okuma, haber dinleme, son dakika haberleri, spor, magazin, finans ve siyaset haberleri bulunmaktadır.

News24, haber dinlemekten ve okumaktan keyif alanlar için en ideal uygulamalardan bir tanesidir. Dünya bültenlerine tarafsız bir bakış açısına sahip olmak isterseniz News24 APK haber uygulaması ile tüm dünyadan haberdar olabilirsiniz. Oldukça kısa süre içerisinde kendini güncelleyen ve anlık haber alma konusunda çok başarılı olan uygulama aradığınız tüm haber detaylarını elde etmenize yardımcı olacaktır. Yalnızca kendi ülkeniz değil tüm dünya ülkeleri hakkında haber bültenlerini takip edebilme şansı tanımaktadır.

Son dakika haberleri, güncel değişimler, spordan siyasete, magazinden finansa kadar her konuyu News24 indirip öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır.

News24 İndir

Bir haber uygulaması olarak kısa sürede ses getiren News24 APK uygulaması birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. News24 android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Cep telefonunuzda bulunan bu uygulama ile anlık haber takibinizi eksiksiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında doğrudan ekranınıza verilen güncel bildirimler sayesinde hızlı şekilde haberlere göz gezdirme şansı elde edersiniz. Son derece pratik olan News24 APK indirildikten hemen sonra kullanılmaya başlanan başarılı bir uygulamadır. Kolay olduğu için herkesin kullanabileceği uygulamalardan biri kabul edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Carrier Services Apk indir Carrier Services Apk indir
    TürkçeÜcretsiz17.1 MB
  • Google Metin Okuma Google Metin Okuma
    TürkçeÜcretsiz18.2 MB
  • News24 HAKKINDA YORUM YAZIN