Tellwe Kahve Falı indir

Tellwe Kahve Falı indir

Versiyon/Sürüm5.1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (7 MB) iOS indir Android indir

Tellwe Gerçek Fal Yorumları ve Uzman Falcılar

Tellwe Kahve Falı indir, Gerçek falcılar tarafından android mobil ve tabletlerinize sizinle ilgili doğru fal yorumlarını sunuyor. Basit kullanım ara yüz ekranı sayesinde ücretsiz fal baktırma uygulamasıdır. İstediğiniz zaman fal baktırabilir, geçmiş ile ilgili ve sizlerin durumlarıyla ilgili özel kahve falı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Gerçek Fal Yorumlarına Ulaşın

Tellwe Android için Gerçek Fal Baktırma Uygulaması ile profesyonel fal yorumcularının sizler için yapmış oldukları fal yorumlarını okuyabilirsiniz. Fal uygulaması sayesinde gelecekte olabilecek olaylarla ilgili yorumları elde edebilirsiniz. Uygulama içerisinde kahve falı, sanal fincan, katina falı ve tarot fal yorumlarını kullanıcılarıyla buluşturuyor. İçmiş olduğunuz kahvenin fotoğrafını çekerek Tellwe falcı uygulaması ile gerçek falcılara fotoğrafını gönderiyoruz. Bu sayede fal ile ilgili yorumları öğrenip dilediğiniz soruları sorarak cevap alabiliyoruz.

Kelebek falı diye de adlandırılan uygulama oldukça hızlı ve kullanışlı bir tasarım için hazırlanmıştır. Android ve iOS telefonlarda kullanılan ücretsiz Tellwe falı ile gerçekci fal yorumlarına ulaşabilirsiniz. Türkçe dil desteğiyle kullanma seçeneği vardır. Sitemizin fal kategorisinde farklı uygulamalara ulaşabilirsiniz. Fal baktırmak için fal uygulamaları indir kategorimizden  indirebilirsiniz.

Tellwe Kahve Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Sesli Kahve Falı Sesli Kahve Falı
    TürkçeÜcretsiz14 MB
  • Sen Bi Kurşun Döktür Sen Bi Kurşun Döktür
    TürkçeÜcretsiz9,5 MB