Sesli Kahve Falı

Sesli Kahve Falı

Versiyon/Sürüm12.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14 MB
Üreticigarfmedya
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (14 MB) Android indir APK indir

Sesli Kahve Falı APK Android Ücretsiz Kahve Falı Baktır

Sesli Kahve Falı APK indir, Sesli Kahve Falı Android cihazlar üzerinden içtiğiniz kahvenin fotoğrafını gönderin ücretsiz ve sesli kahve falınıza baktırın.

Sesli Kahve Falı, Türkiye’nin en basit ancak en eğleneli ücretsiz kahve falı uygulaması olarak bilinmektedir. Uygulamanın bu kadar popüler olmasını sağlayan sade arayüzü ve başarılı tespitleridir. Kısa süre içerisinde binlerce kişinin favorisi olan bu uygulama ile kahvelerinizin falına kolayca baktırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç dakikanızı ayırıp Sesli Kahve Falı indirmektir.

Gerçek falcılara 7 gün 24 saat boyunca baktırabileceğiniz ücretsiz kahve falının en güzel yanı ise sesli olmasıdır. Falınızın resmine bakıldıktan sonra geri dönüt sesli şekilde yapılmaktadır. Bu açıdan diğerlerinden farklıdır.

Sesli Kahve Falı İndir

Sesli Kahve Falı APK, android işletimli cep telefonları ve tabletlerde sorunsuz çalışmaktadır. Cep telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafı uygulamaya gönderip hemen falınıza baktırabilmeniz mümkündür.

Aşk, ilişkiler, arkadaşlık, aile, sağlık, şans, para gibi konularda ayrı ayrı açıklamalarda bulunan Sesli Kahve Falı APK uygulaması, 3 adet fotoğraf istemektedir. 2 tanesi fincanın içi, diğeri ise tabağı olmak üzere 3 ayrı resim atılmaktadır. Sonrasında uygulama size geri dönüş yapmakta ve falınızı uzun uzun bildirmektedir.

    Benzer Programlar

  • Sen Bi Kurşun Döktür Sen Bi Kurşun Döktür
    TürkçeÜcretsiz9,5 MB
  • Femperi Kahve Falı Femperi Kahve Falı
    TürkçeÜcretsiz14 MB
  • Sesli Kahve Falı HAKKINDA YORUM YAZIN