Fal Cafe

Fal Cafe

Versiyon/Sürüm1.8.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18 MB
Üreticimstapps.com
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (18 MB) iOS indir Android indir APK indir

Fal Cafe APK Android Fal Baktırma Uygulaması

Fal Cafe APK indir, Fal Cafe Android mobil cihazlarda şans, para, aile, çocuk, sağlık, aşk ve ilişkiler konusunda ücretsiz fal baktırma uygulaması ile fal baktırın.

Fal Cafe, kahve fallarının merak uyandıran büyüsünü yaşamanızı sağlayacak etkileyici bir uygulamadır. Geleceğiniz hakkında merak ettiğiniz ne varsa bu ücretsiz fal baktırma uygulama ile öğrenebilirsiniz. Aşk, sağlık, ilişkiler, aile, çocuk, şans ve para gibi birçok konu başlığıyla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey fal uygulamasını indirmek ve kahve falınıza bakılmasını istemektedir.

Falınıza bakılmasını sağlamak için yapmanız gereken şey fincanın fotoğrafını çekip göndermektir. Arkasından 10 ila 30 dakika kadar beklemeniz istenmekte ve falınız size gönderilmektedir.

Fal Cafe İndir

Kahve falı uygulamaları arasında adından sıkça söz ettiren Fal Cafe oldukça popüler bir uygulamadır. Fal Cafe APK indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamada birçok falcı çalışmaktadır. Yoğun bir ilgi gören uygulamanın binlerce kişi tarafından tercih edildiği dikkat çekmektedir. Siz de kullanmaya başladıktan sonra memnun kalanlardan olabilirsiniz.

Fal Cafe APK tamamıyla ücretsiz fal bakan ve bunu kısa süre içerisinde gerçekleştiren uygulama hem basit bir sisteme sahiptir hem de herkes tarafından kullanılabilmektedir. Her yaştan kullanıcıya hitap eden donanımlı bir içeriği bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Sesli Kahve Falı Sesli Kahve Falı
    TürkçeÜcretsiz14 MB
  • Sen Bi Kurşun Döktür Sen Bi Kurşun Döktür
    TürkçeÜcretsiz9,5 MB
  • Fal Cafe HAKKINDA YORUM YAZIN