Ben Demiştim Fal

Ben Demiştim Fal

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10M
ÜreticiBen Demiştim
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10M) Android indir

Ben Demiştim Fal Android Kahve Fal Uygulaması

Ben Demiştim Fal indir, mobil telefondan kahve falınıza baktırabileceğiniz ve kahve telvesi fotoğrafı gönderip Android fal yorumları kahve falı uygulamasıdır.

Ben Demiştim Fal Android uygulaması bir kahve falı baktırma uygulamasıdır. İçtiğiniz kahvenin fotoğrafını uygulama üzerinden paylaşarak fal baktırabiliyorsunuz. Kahve falı ve fal yorumları uygulaması falınızda çıkan yorumları sesli olarak alabiliyorsunuz.

Fal yorumları kahve falı uygulaması olan Ben Demiştim Fal Android cihazlarınıza ücretsiz indirip ücretsiz kahve falınıza baktırabilirsiniz. Fal baktırma ve fal yorumu alabilmek için kahve fincanının fotoğrafını gönderiyorsunuz. Fotoğrafla kahve falı baktırdığınız uygulama verdiğiniz bilgiler ve burcunuza göre özel olarak yorumlar sunmaktadır.

Ben Demiştim Fal uygulamasına eğer kişi kendi fotoğrafınız paylaşarak size ilgi duyduğunu düşündüğünüz veya istediğiniz bir kişi hakkında yorumlar alabiliyorsunuz. Gelecek elbette Allah’tan başkası bilemez ve göremez ancak Ben Demiştim Fal ücretsiz kahve falı baktırma uygulaması geçmişe ve geleceğe ait fal yorumları kavhe falı ile ilgili detaylı bilgiler veriyor.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Sesli Kahve Falı Sesli Kahve Falı
    TürkçeÜcretsiz14 MB
  • Sen Bi Kurşun Döktür Sen Bi Kurşun Döktür
    TürkçeÜcretsiz9,5 MB
  • Ben Demiştim Fal HAKKINDA YORUM YAZIN