Teleport Pro

Teleport Pro

Versiyon/Sürüm1.50
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu658 KB
ÜreticiTennyson Maxwell Information Systems
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (658 KB)

Teleport Pro indir internetsiz Siteye Girme Programı

Teleport Pro indir, Sevdiğiniz herhangi bir siteye internet bağlantınız olmadan ücretsiz Teleport Pro programı sayesinde çevirimdışı siteye bağlanmanıza indir işlemi yapmanıza imkan veriyor ve istediğiniz siteyi komple indirebiliyorsunuz. Artık internetiniz olmadan da belirlediğiniz web sayfalarını internetsiz takip etme imkanını bulabilirsiniz.İstediğiniz bir internet sitesini komple  olarak dosyalarıda dahil olmak üzere bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Teleport Pro

Teleport Pro

Teleport Pro Nasıl Kullanılır?

Öncelikle yazılımı kurduktan sonra internet ağı olan bir yerden istediğiniz sayfaları açın. Daha sonra açtığınız internet sayfalarını Teleport Pro  (internetsiz Siteye girme programı) uygulamasına kaydedin.  Belirlediğiniz siteleri kaydettikten sonra gönül rahatlığıyla interneti olmayan bir yerde de kaydedilen sitelere girebilmeyi sağlarsınız. Her kullanıcının bilgisayarında olması gereken yazılımlarda biri olma yetisine sahiptir.

İnternetsiz Siteye Girme Programı Özellikleri

 • Kaydedilen sitelerde ki dosyaları indirebilirsiniz.
 • Gelişmiş arama seçeneği sayesinde yeni web sayfaları arayabilirsiniz.
 • İnternet sitelerinin listesini yapabilir.
 • Dosyalar üzerinde aramalar yapar.

Not: Yazılım windows işletim sistemi sürümleriyle çalışabilmektedir. Ayrıca yazılım son sürüm olup deneme sürümüyle ilk bir ay ücretsiz hizmet veriyor. Beğendiğiniz taktirde satın alma işlevini gerçekleştirebilirsiniz.

Programın Kurulum Videosu izle

Teleport Pro programının kurulum ve indirme aşamalarında izleyeceğiniz adımları video çekimini izleyerek kolayca yükleme yapabilirsiniz. Tüm kullanıcılara iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Teleport Programı Ekran Görüntüsü

Web sitelerinin kısa yollarını oluşturup kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak program sayesinde tüm web sayfalarına internet olmadan da ulaşmanızı sağlıyor.

  Benzer Programlar

 • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
  İngilizceÜcretsiz1.23 MB
 • My WIFI Router My WIFI Router
  İngilizceÜcretsiz16.59 MB
 • Teleport Pro HAKKINDA YORUM YAZIN