Tamago

Tamago

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu94.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Sosyal Medya Canlı Yayın Uygulaması

Tamago indir, sosyal medya alanında canlı yayın yapıp izleyebileceğiniz ücretsiz mobil android uygulamasıdır. Sosyal medya uygulamalarından biri olarak her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olan başarılı bir uygulamadır. Günün herhangi bir anında arkadaşlarınızla mesajlaşmak, sohbet etmek için sosyal medya hesaplarınızı kullanıyorsanız Tamago ile de bunu yapabilirsiniz.

Özellikle canlı yayın yapmak için kullanılan sosyal medya uygulaması, sohbet etmek isteyenler için idealdir. Sahip olduğunuz kişi listesinde yer alan herkesle dilediğiniz gibi görüntülü konuşma şansı elde edebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip cep telefonları için uyumlu olan uygulama, dünya genelinde binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca android tabletlerde de kullanılabildiği bilinmektedir.

Tamago Özellikleri

Tamago sosyal medya mobil canlı yayın uygulaması son dönemlerin en yaygın alışkanlıklarından biri olan canlı görüntülü sohbet uygulamalarından bir tanesidir. Dilediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerde kullanabileceğiniz uygulama, keyifli zaman geçirmenize yardımcı olmaktadır. Efektler, filtreler ve eğlenceli emojiler ile karşınızdaki kişi ile eğlenceli vakti geçirmenizi mümkün kılmaktadır.

Mobil canlı yayın sosyal medya uygulaması olarak pek çok muadili bulunsa da Tamago’nun özellikle canlı yayın için tercih edildiği görülmektedir. Bu özellikleri sayesinde bilhassa gençler tarafından indirilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB