Taaz Saç Modelleme

Taaz Saç Modelleme

Versiyon/SürümTaaz
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu0.0 MB
ÜreticiTaaz
İşletim SistemiWeb Tabanlı
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.0 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Saç Modelleme, Makyaj Yapma ve Tasarlama Programı

Web sitesinden Fotoğrafınız üzerinden oldukça şık ve farklı modellerde saç makyajı ve saç modeli tasarlama programıdır. Özellikle bayanların tercih ettiği saç tasarlama servisine üye olarak sizlerde birbirinden farklı saç modellerinizi oluşturabilirsiniz.

Taaz Fotoğraf Üzerinden Saç Modelleme ve Tasarlama Servisi ile birbirinden şık saç modellemelerini sizlerde deneyebilirsiniz. Saç makyajı yapabilmeniz için saç modelleme web servisine üye olup fotoğrafınızı yüklemeniz gerekmektedir. Web servisi üzerinden göz makyajı, yüzlerce saç stili ve diğer modellemeler üzerinden kendinize en çok yakışan makyajı yapabiliyoruz. Hızlı, kolay ve sade kullanımıyla saç makyajı yapmak isteyen kullanıcılar için basit bir kullanım sunuyor.

Kendi Saç Modelinizi Tasarlayın

Saçlarınızın eşsiz bir görünüşe sahip olabilmesi açısında yükeleyeceğiniz fotoğrafınız üzerinden kişisel saç tasarımınızı tasarlayarak kendi saç modelinizi oluşturabilirsiniz. Taaz’ın editörü neredeyse tüm ayrıntıya dikkat etmiş rengarenk göz kalemlerinden tutun saçlara ve çeşitli makyaj kalemlerine de yer vermiştir. Renk paletinden en güzel rengi seçip saç ve göz makyajınızı yapıp çeşitli saç modellerini deneyebilirsiniz.

Ünlülerin Saç Modelleri ve En Doğru Saç Modelini Seçin

Taaz saç modeli tasarlama web servisinin içeriğinde birçok ünlünün saç modelide bulunmaktadır. Kuaföre gidip saçınızı kestirmeden önce saç modelinizi fotoğrafınız üzerinden seçerek size en çok yakışan saç modelini seçmenizde yardımcı oluyor. Düğünlerde, konferans, toplantı ve çeşitli aktivitelere katılmadan önce insanların gözlerinde en dikkat çekici olabilmeniz açısından en doğru saç modelini ve göz boya kalemini seçmeye hazır olun.

Web Sitesi Ekran Görüntüsü

198 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Online Poster Designer Online Poster Designer
  İngilizceDeneme Sürümü9 MB
 • FastStone Photo Resizer indir FastStone Photo Resizer indir
  İngilizceÜcretsiz1.53 MB
 • Taaz Saç Modelleme HAKKINDA YORUM YAZIN