Sweet Home 3D

Sweet Home 3D

Versiyon/Sürüm3.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu31.70 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (31.70 MB)

Sweet Home 3D İç Tasarım Progamı

Sweet Home 3D indir, Dekorasyon işiyle ilgilenenler, evinde dekorasyon değişikliği yapmak isteyenler, sadece hobi olarak dekor denemeleri yapmak isteyenler kendilerine güzel bir iç mekan tasarım programı edinmelidir. İç mekan tasarım programı denince akla, 3 boyutlu olması sebebiyle de çok sık tercih edilen Sweet Home 3D gelmektedir. Sweet Home 3D uygulamasının bilgisayarınızda çalışabilmesi için Java eklentisinin yüklü olması gerekmektedir. Sweet Home 3D; Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Sweet Home 3D Özellikleri

Sweet Home 3D, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır ama uygulama içi reklamlar can sıkıcı olabilir. 3 boyutlu olarak çalışan uygulamada, var olan basit bir ortam üstünde bazı dekoratif değişiklikler yapabiliyorsunuz. Hazırladığınız 3 boyutlu modele, fare yardımıyla yaklaşıp uzaklaşabilirsiniz.

Ortam içinde 3 boyutlu gezerken fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Sweet Home 3D uygulamasının en güzel özelliklerinden bir tanesi ortam planını JPEG dosyası olarak yükleyebilme fırsatınızın olması. Uygulama içinde pek çok dekorasyon öğesi vardır ama kütüphanenizi zenginleştirme şansına da sahipsiniz.

Sweet Home 3D’nin Avantajları

Programın kendine göre bazı artı yönleri vardır. Uygulama, çeşitli eklentilerle kolaylıkla geliştirilebilir. Kendi evinize ait planı rahatlıkla program içine aktarabilirsiniz. Uygulama içinde hem çevrimiçi hem çevrimdışı çalışma imkanına sahipsiniz.

Hazırladığınız 3 boyutlu dekorasyonu fare yardımıyla dilediğiniz kadar çevirip inceleyebilirsiniz. Gerçekçi görünümler sayesinde yapılan dekorasyonun her detayını rahatlıkla görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • 3D Logo Maker 3D Logo Maker
    ingilizceDeneme Sürümü42.00 MB
  • GstarCAD GstarCAD
    TürkçeÜcretsiz185 MB