Sweet Home 3D

Sweet Home 3D

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu31.70 MB
ÜreticieTeks
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31.70 MB)

Sweet Home 3D İç Tasarım Progamı

Sweet Home 3D indir, Dekorasyon işiyle ilgilenenler, evinde dekorasyon değişikliği yapmak isteyenler, sadece hobi olarak dekor denemeleri yapmak isteyenler kendilerine güzel bir iç mekan tasarım programı edinmelidir. İç mekan tasarım programı denince akla, 3 boyutlu olması sebebiyle de çok sık tercih edilen Sweet Home 3D gelmektedir. Sweet Home 3D uygulamasının bilgisayarınızda çalışabilmesi için Java eklentisinin yüklü olması gerekmektedir. Sweet Home 3D; Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Sweet Home 3D Özellikleri

Sweet Home 3D, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır ama uygulama içi reklamlar can sıkıcı olabilir. 3 boyutlu olarak çalışan uygulamada, var olan basit bir ortam üstünde bazı dekoratif değişiklikler yapabiliyorsunuz. Hazırladığınız 3 boyutlu modele, fare yardımıyla yaklaşıp uzaklaşabilirsiniz.

Ortam içinde 3 boyutlu gezerken fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Sweet Home 3D uygulamasının en güzel özelliklerinden bir tanesi ortam planını JPEG dosyası olarak yükleyebilme fırsatınızın olması. Uygulama içinde pek çok dekorasyon öğesi vardır ama kütüphanenizi zenginleştirme şansına da sahipsiniz.

Sweet Home 3D’nin Avantajları

Programın kendine göre bazı artı yönleri vardır. Uygulama, çeşitli eklentilerle kolaylıkla geliştirilebilir. Kendi evinize ait planı rahatlıkla program içine aktarabilirsiniz. Uygulama içinde hem çevrimiçi hem çevrimdışı çalışma imkanına sahipsiniz.

Hazırladığınız 3 boyutlu dekorasyonu fare yardımıyla dilediğiniz kadar çevirip inceleyebilirsiniz. Gerçekçi görünümler sayesinde yapılan dekorasyonun her detayını rahatlıkla görebilirsiniz.

168 kez indirildi

Benzer Programlar

 • GstarCAD GstarCAD
  TürkçeÜcretsiz185 MB
 • Stellarium Stellarium
  İngilizceÜcretsiz129 MB
 • Free DWG Viewer indir Free DWG Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz44 MB
 • Ashampoo Home Designer Pro 3 Ashampoo Home Designer Pro 3
  TürkçeÜcretsiz1.5 GB
 • Sweet Home 3D HAKKINDA YORUM YAZIN