Swat 4

Swat 4

Versiyon/Sürüm4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu183 MB
ÜreticiIrrational Games
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (183 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Swat 4 FPS Tarzı Online ve Ücretsiz Savaş Oyunu

Swat 4 indir, oyunu ücretsiz ve online FPS savaş oyunudur. Oyunculara farklı bir FPS oyun deneyimi sunmak için Swat serisinin 4. sürümü ile bol aksiyonlu polisiye mekan baskın savaş oyununda kendinizi bulacaksınız.

Swat 4 Oyunu İncelemesi

Oyun polisiye tarzı aksiyonun çokca olduğu savaş oyunudur. Tam bir ekip oyunu olan online ve FPS tarzı oynandığı için aslında strateji oyunlarına dahil edebilirsiniz. Sessiz New York sokaklarında geçen oyunda bir anda sessizlik bozuluyor ve hızlı gelen bir haber üzerine SWAT takımı harekete geçiyor. Swat 4 oyunu ekibi olaya müdahale etmek için olayın olduğu yere intikal ediyor.

Online FPS Savaş oyunu New York şehrinin 927. caddesi olan 29. sokakta gelen çalıntı ihbarıyla savaşı beraberinde getiriyor. Helikopterle olay yerine intikal eden SWAT ekibi 5 kişiden oluşan tim ile birlikte zorlu görevi üstleniyor. Swat 4 savaş oyununda tim lideri oluyor ve tüm olayın akışı tim liderinin kafasında kurduğu stratejik bilginin akışında ilerliyor. SWAT lideri sadece operasyonun başarısı ve kendi can güvenliği değil, diğer SWAT ekibininde can güvenliği onun ellerindedir. Ayrıca bekleyen rehineleri başarıyla kurtarmak için iyi ve zorlu bir plan yapmak zorunda kalıyor.

Gerçek bir polis operasyonunu aratmayacak oyunda kariyer oluşturarak oyuna başlıyoruz. Tamamıyla gerçek SWAT ekibinin yaptığı planlar senaryolanarak tasarlanmıştır. Swat 4 oyununda suçluları temizleyin, rehineleri kurtarın ve şehrin güvenliği en üst seviyeye çıkarın.

338 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Desert Operations Desert Operations
  TürkçeÜcretsizWeb
 • Desolation Desolation
  İngilizceÜcretsiz
 • Combat Arms Reloaded Combat Arms Reloaded
  İngilizceÜcretsiz5.3M
 • Tanki X Tanki X
  İngilizceÜcretsiz86.60M
 • Swat 4 HAKKINDA YORUM YAZIN