Swarm Mobil

Swarm Mobil

Versiyon/Sürüm2016
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu6.6 MB
Üreticifoursquare
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.6 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Swarm Check-in Yapma Konum Bildirme Uygulaması 2016

Foursqare tarafından geliştirilen arkadaşlarınızla buluşmanızı ve buluşma planları oluşturabileceğiniz ücretsiz Türkçe android iphone uygulamasıdır. Nerde bulunduğunuzu paylaşabilecek, yakındaki bulunan kişileri bulabileceğiniz ve yepyeni arkadaşlar edinebileceğiniz sosyal ağ uygulamasıdır. Check-in yaparak nerde bulunduğunuzu ve arkadaşlarınızın check-in paylaşımlarını görebileceksiniz.

swarm

Swarm Nedir?

Uzaktaki ve çevrenizdeki arkadaşlarınızla anında etkileşime geçerek iletişim kurabilir beğeniler yapabilirsiniz. Swarm mobil uygulaması Foursquare ile birlikte uyum içerisinde çalışan ancak Swarm iphone android indir uygulaması daha sosyal gelişmiş özelliklerle karşınıza çıkmaktadır.

Swarm Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır

Dört ana sekmeden oluşan ve paylaşım akışını en iyi şekilde analiz ederek arkadaşlarınızın ve çevrenizde bulunan Swarm kullanıcılarının ne kadar uzaklıkta bulunduklarınız belirtiyor.1.5, 10 km ve 150 metre mesafede bulunan arkadaşlarınızı ve diğer kullanıcıları ayrı ayrı görebilme imkanı sunuyor.

2 sekmede ise arkadaşlarınızın paylaşımlarını ve ne kadar uzakta bulunduklarını gösterme imkanı tanıyor. 3.sekmede arkadaşlarınızın yakın zamanda planladığı mekanlar ve arkadaşlarınızla buluşmak için yeni buluşma ayarları yapabiliyorsunuz. Ekranın sağ köşesinde yer alan butona dokunarak listenizde bulunan arkadaşlarınızı oluşturduğunuz yeni etkinliklere davet edebilme seçeneği sunmaktadır. En son sekmede ise arkadaşlarınızın yapmış olduğu check-in (yer bildirimi) paylaşımları yer almaktadır.

Konum bildirme uygulaması yeni arayüz temasıyla Swarm kullanıcılarıyla iletişime geçmenizi ve bulunduğunuz mekanlarda check-in yapmanızı sağlıyor. Check-in butonu android uygulamasının sağ üst köşesinde yer alıyor ve dokunduğunuzda konumuzu hemen buluyor. Yer bildirimi yapacağınız zaman o anki hislerinizi belirtebileceğiniz stikerlar (emoji) ifadeleri yer alıyor. Tüm stickerları kullanabilmeniz için check-in sayınızın fazla olması ve sayınıza göre yeni kullanabileceğiniz stikerların açıldığını görebilirsiniz. Tüm ifadeler tamamen ücretsiz sunulmuştur.

Turuncu renk temasıyla karşınıza çıkan ve diğer uygulamalara göre Swarm çok daha falza sosyal içerik sunan Swarm android ios uygulamasıdır.

Swarm Uygulaması Özellikleri

Listenizde yer alan arkadaşlarınızın bulundukları mekanları takip ederek yeni yerleri keşfedin.

 • Check-in yaparak konumuzunu ve ifadelerle hislerinizi belirtin.
 • Fotoğraflar paylaşın.
 • Arkadaşlarınızı etkinliklere davet edin.
 • Mekanlarda buluşma planları hazırlayın.
 • Çevrenizde bulunan kullanıcıları bulun ve hızlı bir şekilde anlık mesajlarla iletişime geçin.
 • 2016 sürümü ile yepyeni özellikler eklenerek güncellenmiştir.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

281 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Instagram Direct Instagram Direct
  TürkçeÜcretsiz106 MB
 • Sarahah Sarahah
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz31.0 MB
 • Facebook Password Remover Facebook Password Remover
  İngilizceÜcretsiz3.14 MB
 • Twitter Archive Eraser Twitter Archive Eraser
  İngilizceÜcretsiz219 KB
 • Swarm Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN