Stellarium

Stellarium

Versiyon/Sürüm0.16.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu129 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows, Android ve iOS
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (129 MB) iOS indir Android indir

Stellarium Online Gökyüzünü ve Samanyolunu Gösterici

Stellarium indir, teleskop ile 3D boyutlu görüntülediğiniz gökyüzünü android, iOS ve Windows platformlara taşıyor. Gökyüzünü online (çevirimiçi) olarak belirlediğiniz kordinatlara göre görüntülüyor. Apk oldukça şaşırtıcı ve etkileyici yıldızlar, Dünya, Mars, Jupiter, Neptün, Uranüs ve diğer uzay gezengenlerini görüntüler.

Stellarium Nasıl Kullanılır

Öncelikle programın Windows sürümü olduğu gibi android apk, iOS iPad ve iPhone için ücretsiz sürümü vardır. Stellarium program kolay kullanımı ve şık tasarımı ile belirlediğiniz konum üzerinde gökyüzünü 3D boyutlu gösteriyor. Ayrıca görüntülediğiniz yerleri zoom yaparak daha detaylı görebilmenize yardımcı oluyor. Neredeyse birçoğumuz gezegenleri, yıldızları ve samanyolu boşluğunu daha yakından görüp merakımızı gidermek istemişizdir.

3D Boyutlu Gökyüzünü Gösterme programı tam tamına 600 binin üzerine yıldız kataloğunu ve çok detaylı samanyolunu gösterme yeteneği var. Stellarium ile, gün doğumu, gün batımı, samanyolu, yıldızlar, uydular ve atmosferi 3D boyutlu online olarak görüntülüyor. Dilerseniz kendi gökyüzünüzü oluşturarak yıldızların ve tüm gezegenlerin sizi çevrenizde dönmesini sağlayabilirsiniz.Farklı grafik programları arayanlar için grafik programları kategorimizden işinize yarıyacak programı kolayca indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • 3D Logo Maker 3D Logo Maker
    ingilizceDeneme Sürümü42.00 MB
  • GstarCAD GstarCAD
    TürkçeÜcretsiz185 MB