Steam (Windows)

Steam (Windows)

Versiyon/Sürüm012
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu1.43 MB
ÜreticiSteam
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.43 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Steam Online Oyun Platformu

Oyun satın alma sitesi ve oyunlarla ilgili herşeyi bir arada bulabileceğiniz FpS oyunlarının  yapımcısı Valve tarafından meydana getirilen  Steam oyun platformudur.

Steam1

Steam

Bütün sevilen oyunların dijital olarak kopyasını satın alabileceğiniz, oyunlarla alakalı en güncel gelişmeleri, haberleri okuyabileceğiniz, Oyun tanıtımlarına dair video görüntüleri ve fotoğraflarını takip edebileceğiniz  çok fonksiyonlu gelişmiş bir oyun platformudur. Saymakla bitiremiyeceğimiz özellikler sahip site özelliği taşımaktadır.

Oyunları online olarak oynayabileceğiniz oyunlar hakkında bilgi paylaşımı,yorumlar ve oyunlar hakkında konuşma tartışma ortamı bulabileceksiniz.

Steam  bir çok dilde destek sağlayan bir platformdur. Bilgisiyarınıza indirdikten sonra Türkçe dil desteği sağlayabilirsiniz. Steam (Oyun Satın Alma Merkezi) ailesine  dahil olmak için son adım olarak  üyelik aldıktan sonra oyun dünyasına dahil olmuş olacaksınız.

Steam ailesinden almış olduğunuz oyunlar güncelleme olduğunda platform sizin için oyununuuz güncelliyecek ve ek bir iş yapmanıza gerek kalmayacaktır. Kullanım ve gezme olarak  oldukça kullanışlı bir yapıda yapılmış sitede aradığınız herşeyi kolayca bulacaksınız.

Satın almış olduğunuz oyunlar hakkında  bilgi almak  veya güncelleme yeni  eklentiler gibi  hareket olduğunda Steam ailesi size hemen bilgilendirecektir. farklı oyun topluluklarına dahil olabilcek, farklı kişiler ile arkadaş listesi kurabileceksiniz.

Steam ailesi Dünya’daki bütün oyunları içerisinde barındırmasa da bir çok  aradığınız oyunu rahatlıkla bulabileceksiniz veya Steam üzerinden rahat bir şekilde oynama imkanı bulabileceksiniz. Sitemizden  güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

En iyi çevirimiçi oyun platformu olan programı indirerek dilediğiniz oyunun lisanslı paketine ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunlara yeni özellikler eklendiğinde haberdar olup hemen güncelleme yapabilmenizi de sağlıyor. Oyunun içeriği ve ana ekran görüntüsünün nasıl olduğu hakkında bilgiye erişebilmeniz adına aşağıda yer alan ekran fotoğraflarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Steam Uygulaması Ekran Görüntüsü

189 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Rockstar Games Social Club Rockstar Games Social Club
  İngilizceÜcretsiz53 MB
 • sXe Injected sXe Injected
  İngilizceÜcretsiz15 MB
 • Open IV Package Installer Open IV Package Installer
  İngilizceÜcretsiz3.9 MB
 • Steam (Windows) HAKKINDA YORUM YAZIN